Horoskop Kozoroh listopad 2022

Pozor na zdraví a psychiku. Kozorohy čeká až do dalšího úplňku náročné období. Při úplňku asistuje karmický uzel, který přinese osudovou zkoušku. Oblast, kterou Mars aktivuje, je založená na intimnosti mezi dvěma lidmi v partnerském vztahu. Horoskop Kozoroh listopad 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Přestože v listopadu bude většina populace v neblahém rozpoložení, u kozorohů tomu bude právě naopak. Přestože byl už téměř uplynulý rok náročný, začnete myslet na maličkosti, které vás dělají opravdu šťastnými. Horoskop Kozoroh listopad 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Váš život by měl být v absolutní rovnováze, což na druhou stranu znamená jistý stereotyp.

Venuše vám nejspíše dodá chuť si dopřát a budete mít sklony utrácet víc než obvykle. Odměnit se jednou za čas není vůbec na škodu. Horoskop Kozoroh listopad 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Kozoroh by měl nasednout do letadla, alespoň myšlenkového, a přesídlit někam hodně daleko. Lidé narození ve znamení Kozoroha se budou cítit jako had, který potřebuje svléknout kůži, aby mohl růst a vyvíjet se.

Měsíční horoskop Kozoroh listopad 2022

Kozoroh by měl nasednout do letadla, alespoň myšlenkového, a přesídlit někam hodně daleko. Lidé narození ve znamení Kozoroha se budou cítit jako had, který potřebuje svléknout kůži, aby mohl růst a vyvíjet se.

Kariéra

Pokud by to ale znamenalo zásah do vašich úspor, měli byste si investici dobře rozmyslet. Možná, že právě dáváte dokupy plán k finanční nezávislosti.

Rodina

V těchto momentech by měl mít Kozoroh na paměti, že cesta k úspěchu není snadná. Všechny tyto překážky s troškou disciplíny překonáte a listopad vás tak posune blíže k pracovnímu štěstí a naplnění.

Práce

Kozoroh by měl nasednout do letadla, alespoň myšlenkového, a přesídlit někam hodně daleko. Lidé narození ve znamení Kozoroha se budou cítit jako had, který potřebuje svléknout kůži, aby mohl růst a vyvíjet se. Kozoroh by měl nasednout do letadla, alespoň myšlenkového, a přesídlit někam hodně daleko.

Vztahy

Pokud se v tomto období ocitnete uprostřed nějakého sporu, bude pro vás velmi těžké přiklonit se pouze k jedné ze stran.Vaše rozhodování je pomalejší, protože potřebujete vše pečlivě zvážit.Pokud máte interpretovat svůj vlastní názor, vaše vyjadřování je spíše těžkopádné.Přestože v listopadu bude většina populace v neblahém rozpoložení, u kozorohů tomu bude právě naopak.

Peníze

Měli byste raději odpočívat. Sport je fajn, ale vyberte si takový, kde nehrozí mnoho úrazů. Rovněž se nepouštějte do rekonstrukce domu či bytu, s výsledkem byste nebyli momentálně vůbec spokojeni.

Astrologova rada

Milí Kozorozi, v současné chvíli nemáte moc velké štěstí na adekvátního protějška. Zpravidla narážíte spíše na divoké dobrodruhy, kteří vám nic neříkají. Venuše je do 13. dubna v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením a nic z toho tedy nemáte. Poté vás však může jistá osoba zahrnout velkou láskou a také upřímným zájmem. Konečně se v dotyčném shlédnete a s radostí ho poznáte blíž. V pracovní sféře vás naopak doprovází stres, a i když si to neuvědomujete, berete si toho moc. Od 19. dubna je totiž Merkur v nádherném trigonu s vaším znamením a umíte naložit s jakoukoliv překážkou. Co se týče vaší energie a vitality, cítíte se do 18. dubna docela oslabení a musíte se přemáhat. Není však vhodné dělat věci na sílu, prospěje vám relax a odpočinek. Poté máte však větší chuť do života a dá se říct, že se cítíte o hodně lépe.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Kozoroh květen 2023

Budou velmi hovořit, komunikovat nebo psát. Čeká je velmi náročný měsíc plný emocí. Úplněk ve …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *