Horoskop Kozoroh leden 2023

Novoluní otevírá cestu ke vzdělání. Kozorozi mohou přemýšlet o kurzu nebo školení. Dále si mohou pořídit nové auto, čeká je cesta a cestování. Nový notebook či telefon. Horoskop Kozoroh leden 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Začátek nového kalendářního roku bude pro kozorohy naprosto přirozený a na svém chování nejspíš nepocítí příliš změn. Na povrch vyjdou především vaše přednosti. Horoskop Kozoroh leden 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Budete si schopni jasně stanovit, čeho chcete letos dosáhnout a hned ze začátku budete mít díky Slunci spoustu štěstí.

Přestože se v lednu budete snažit vliv této planety potlačit, ovládne vás touha své okolí ovládat. V práci se může zvýšit váš výkon, jelikož budete směřovat na vedoucí pozice, případně ke zvýšení platu. Horoskop Kozoroh leden 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Kozorozi, budete neustále v pohybu. Přilákají Vás nové chutě a vůně.

Měsíční horoskop Kozoroh leden 2023

A nemusí to být jen finesy v oblasti jídla. Smyslný parfém na pohledném krasavci či krasavici dokáže Kozorohovi zamotat hlavu, jak správně připomíná horoskop.

Kariéra

Samotný úspěch bude ale spočívat především v týmové práci. Začátkem roku bude každý Kozoroh pociťovat zpomalení jeho životního tempa.

Rodina

Právě naopak – uvítáte fakt, že není potřeba pořád někam spěchat. Leden tak ponouká ke klidným aktivitám, jako je čtení knížek, procházky v přírodě nebo wellness víkend se svou drahou polovičkou.

Práce

Kozorozi, budete neustále v pohybu. Přilákají Vás nové chutě a vůně. Kozorozi, budete neustále v pohybu.

Vztahy

Skvěle si tak urovnáte myšlenky a budete připraveni na pracovní nápor v budoucnu.Začátek nového kalendářního roku bude pro kozorohy naprosto přirozený a na svém chování nejspíš nepocítí příliš změn.

Peníze

Na začátku měsíce budete řešit úřady nebo jiné instituce a vše dopadne dobře. Následně můžete získat práci nebo ve vašem životě začne něco nového. Každopádně budete spokojeni. V druhé půlce měsíce se můžete stěhovat nebo proběhnou další změny, což neponesete úplně dobře, ale vše se na konci měsíce změní a budete plni energie a vášně pro život.

Astrologova rada

Milí Kozorozi, v současné chvíli nemáte moc velké štěstí na adekvátního protějška. Zpravidla narážíte spíše na divoké dobrodruhy, kteří vám nic neříkají. Venuše je do 13. dubna v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením a nic z toho tedy nemáte. Poté vás však může jistá osoba zahrnout velkou láskou a také upřímným zájmem. Konečně se v dotyčném shlédnete a s radostí ho poznáte blíž. V pracovní sféře vás naopak doprovází stres, a i když si to neuvědomujete, berete si toho moc. Od 19. dubna je totiž Merkur v nádherném trigonu s vaším znamením a umíte naložit s jakoukoliv překážkou. Co se týče vaší energie a vitality, cítíte se do 18. dubna docela oslabení a musíte se přemáhat. Není však vhodné dělat věci na sílu, prospěje vám relax a odpočinek. Poté máte však větší chuť do života a dá se říct, že se cítíte o hodně lépe.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Kozoroh květen 2023

Budou velmi hovořit, komunikovat nebo psát. Čeká je velmi náročný měsíc plný emocí. Úplněk ve …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *