Horoskop Kozoroh květen 2023

Budou velmi hovořit, komunikovat nebo psát. Čeká je velmi náročný měsíc plný emocí. Úplněk ve Vahách nastane 28/09/2022 . Úplněk uzavře vztahy související s pracovní rovinou. Horoskop Kozoroh květen 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Květen bude pro kozorohy o dosahování svých cílů. Přestože je kalendářní rok sotva v půlce, vy byste kvůli vlivu Marsu už měli nejraději splněné všechno, co jste si na letošek stanovili. Horoskop Kozoroh květen 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Budete tvrdí jak na sebe, tak na své okolí a pokud se vám někdo postaví, povede to k ošklivé hádce. Vy ale budete přesvědčeni o své pravdě a názory druhých nebudete chtít slyšet.

V pokroku vám bude bránit jedině vaše roztěkanost. Horoskop Kozoroh květen 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Pro Kozorohy bude velmi důležitý správný rytmus. V květnu si proto dejte pozor na ponocování, přílišné pití alkoholu.

Měsíční horoskop Kozoroh květen 2023

Ale na druhou stranu i extrémní sportovní výkony mohou nakonec váš organismus přetížit. Květnový horoskop rovněž Kozorohům radí vyvarovat se přílišného zadlužování.

Kariéra

Kvůli přebytku energie chvíli neposedíte a budete odbíhat od jedné věci k druhé. Vlivem Marsu bude květen probíhat ve znamení pořádku a organizace.

Rodina

Budete cítit averzi vůči jakémukoliv chaosu a svými úklidovými aktivitami budete inspirovat i vaše blízké. Jistě jste si všimli, že když člověk funguje v čistém prostředí, mnohem lépe se mu myslí.

Práce

Pro Kozorohy bude velmi důležitý správný rytmus. V květnu si proto dejte pozor na ponocování, přílišné pití alkoholu. Pro Kozorohy bude velmi důležitý správný rytmus.

Vztahy

Květen bude pro kozorohy o dosahování svých cílů.

Peníze

Práce bude probíhat na začátku května v podobě harmonie a klidu a nic zásadního nebudete řešit. Poté se však karty obrátí a přijde něco nového, co jste dlouho očekávali. Budete hýřit šarmem a energií. Doslova se do své práce zamilujete a navážete na něco, co jste dělali už v minulosti. Koncem měsíce vám osud nadělí vše, po čem toužíte, a nebudete pro to muset nic udělat. Radost budete mít z každého dne.

Astrologova rada

Můžete si toho v tomto období vzít na svou zodpovědnost poněkud moc a zjišťujete, že to není dobrý tah. Nedaří se vám totiž na práci soustředit a svůj slib nejste schopni dodržet. Jste z toho opravdu vystresovaní a nevíte, jak to všechno vůbec stihnete. Merkur je do 18. dubna v negativní kvadratuře s vaším znamením a šéf na vás začíná vytvářet nátlak. Poté vám však dojde, že děláte naprosto zbytečné chyby a pokusíte se změnit přístup. K úkolům se tedy postavíte opravdu více zodpovědně a začnete dřít na lepších výsledcích. Bravo, Kozorozi! Pozor však na jisté změny vztahů v kolektivu, kde se mohou vyskytovat větší neshody a do od 23. dubna. S jistou osobou není úplně jednoduchá domluva a zřejmě se vám pokouší něco nařizovat. Vy však víte, že máte svého dost a práci jiných určitě nepřevezmete. Protistraně tedy jasně a stručně vyjádříte svůj nesouhlas, apropó, činíte správně!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Kozoroh září 2022

Kozorozi řeší vztahové situace. Dozvědí se tajnou informaci, která s nimi emočně zamává. Kozorohům končí jedna …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *