Horoskop Kozoroh duben 2023

Novoluní otevírá dveře k nový kolegů, spolupracovníkům nebo nové spolupráci. Vrací se jim do života někdo z minulosti. Čeká je mnoho komunikace, cest a cestování v souvislosti s pracovní aktivitou. Telefonování, psaní a podepisování dokumentů. Horoskop Kozoroh duben 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Oprostit se od práce bude pro kozorohy v dubnu velice těžké. Prací budete žít a ať už si to budete užívat, nebo ne, nebudete schopní na povinnosti přestat myslet ani doma. Horoskop Kozoroh duben 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Přesto díky tomu, že většina zrozenců tohoto znamení je velice systematicky založená, nebude jim dělat problém si najít čas i na rodinu a přátele.

S dětmi vám to půjde jako po másle. Nebudete mít problém s jakoukoliv činností a ony si vás tak upevní jako autoritu a vzor. Horoskop Kozoroh duben 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Kozoroh by měl v dubnu vsadit především na duševní či duchovní život. Místo zahrady rozkvete Vaše knihovna.

Měsíční horoskop Kozoroh duben 2023

Možná vymyslíte i vlastní modlitbu za lepší zítřky. Každopádně Kozoroh by neměl zapomínat ani na svůj žaludek.I ty sebevýživnější myšlenky, dokonce ani hutná poezie Vás totiž nenasytní.

Kariéra

Nepřehánějte to ale s přísným řádem. Duben vás bude vybízet k tomu, abyste dávali pozornost rodině.

Rodina

Nyní pro vás bude těžké přiklonit se na jednu ze stran. I když byste totiž nejradši zůstali nestranní, nemusí to být možné.

Práce

Kozoroh by měl v dubnu vsadit především na duševní či duchovní život. Místo zahrady rozkvete Vaše knihovna. Kozoroh by měl v dubnu vsadit především na duševní či duchovní život.

Vztahy

Kozoroh tak bude s polovinou rodiny rozhádaný, což přinese jen další komplikace.Snažte se co nejvíce držet v klidu.Pokud se vám to nedaří, můžete zkusit praktikovat třeba meditaci.Oprostit se od práce bude pro kozorohy v dubnu velice těžké.

Peníze

Měli byste raději odpočívat. Sport je fajn, ale vyberte si takový, kde nehrozí mnoho úrazů. Rovněž se nepouštějte do rekonstrukce domu či bytu, s výsledkem byste nebyli momentálně vůbec spokojeni.

Astrologova rada

Nezadaní Kozorozi si stále mohou užívat krásných chvil v lásce. Dá se říct, že jenom vzkvétáte a ze seznamování máte neuvěřitelnou radost. Daří se vám potkávat správné lidičky a určitě se jeden z nich stane v budoucnu vaším protějškem. Venuše je do 8. května v příznivém trigonu s vaším znamením a je vhodné využít těchto pozitivních tranzitů. Avšak zadaní to mají nyní trochu složitější a partner jim začíná lézt tak trochu na mozek. S největší pravděpodobností se vám nezamlouvají jeho nekonečné argumenty. Zdá se vám, že se snaží dávat najevo svou přesilu a zvláště kolem 16. května se může snažit vyprovokovat hádku – snažte se tuto zkoušku ustát, Kozorozi! Ačkoliv vás jeho jednání opravdu štve, nedávejte mu žádné důvody k pokračování. Nakonec se totiž stanete vítězem vy a vaše druhá polovička pochopí, že to nemá smysl.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Kozoroh září 2022

Kozorozi řeší vztahové situace. Dozvědí se tajnou informaci, která s nimi emočně zamává. Kozorohům končí jedna …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *