Horoskop Kozoroh červenec 2022

Kdo touží po potomstvu, má otevřené dveře. Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk přináší rekapitulaci vztahů. Do měsíce by měli mít jasno, jakou cestou se ubírat. Horoskop Kozoroh červenec 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V červenci se rodinné cítění kozorohů několikanásobně zvýší kvůli vlivu Jupiteru. Vůči blízkým budete přehnaně ochranářští, což jim bude často na přítěž. Horoskop Kozoroh červenec 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Tyto sklony se pokuste omezit hlavně pokud jsou vaše děti v pubertě. Jednak by se na vás i za maličkost mohly naštvat na delší dobu, ale také jim přílišnou starostlivostí ztěžujete samotné dospívání.

Tento měsíc se také nejspíš budete toužit po seberozvoji. Horoskop Kozoroh červenec 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Kozoroh si v červenci dost možná bude připadat jako udýchaná sekretářka. Tedy pardon, pokud zrovna asistenční služby jsou Vaším povoláním.

Měsíční horoskop Kozoroh červenec 2022

I pak to ovšem pro Vás platí dvojnásob. Okolí i rodina, prozrazuje horoskop, nabudou totiž dojmu, že Kozoroh je něco jako buvol – za nějž lze zapřáhnout pluh a zorat nedozírné pole.

Kariéra

Ať už to bude v manuálních činnostech, nebo v rozšiřování si vědomostí, dodá vám to vnitřní klid a uspokojení. S přicházejícím červencem se ve vás začne probouzet touha vyrazit na dovolenou.

Rodina

Proč tento sen nezrealizovat již tento rok? Jde hlavně o to, aby si Kozoroh odpočinul a přišel na jiné myšlenky. Červenec díky tomu bude měsíc plný radosti a nových zážitků.

Práce

Kozoroh si v červenci dost možná bude připadat jako udýchaná sekretářka. Tedy pardon, pokud zrovna asistenční služby jsou Vaším povoláním. Kozoroh si v červenci dost možná bude připadat jako udýchaná sekretářka.

Vztahy

Objevování nových kultur je v rámci energie tohoto období naprosto ideální aktivitou.Může se stát, že v tomto období budete emocionálnější než obvykle.Na lidi ve vašem okolí budete působit velmi mile, obětavě a empaticky.V červenci se rodinné cítění kozorohů několikanásobně zvýší kvůli vlivu Jupiteru.

Peníze

Peníze vám budou proudit už od začátku měsíce a budete přemýšlet nad tím, kam je investovat nebo co zaplatit.

Astrologova rada

Počátkem tohoto měsíce utrácíte opravdu nekřesťanské peníze, ale zdá se, že vás to začne velmi brzy štvát. Zjišťujete totiž, že pokaždé investujete do nějaké nepodstatné věci, kterou ve finále vůbec nevyužijete. Venuše je v nehezké kvadratuře s vaším znamením a do 13. dubna zřejmě moc neušetříte. Následně se však rozhodnete s touto neřestí praštit a půjdete konečně do sebe. Financí si začnete více vážit a zaměříte se spíše na získávání peněz. Uvidíte, že se vám tento nápad podaří zrealizovat a nakonec si možná prostřednictvím nějakého přivýdělku našetříte. Zvýšené opatrnosti dbejte od 23. dubna a pokud možno, nepřemýšlejte nad půjčkou. S největší pravděpodobností vám ji zamítnou, nebo si vyberete nějakou, kde není zrovna nejnižší úrok! Naštěstí přemýšlíte dopředu a vezmete rozum do hrsti, takže máte velké šance vyhnout se těmto nepříjemnostem.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Kozoroh květen 2023

Budou velmi hovořit, komunikovat nebo psát. Čeká je velmi náročný měsíc plný emocí. Úplněk ve …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *