Horoskop Kozoroh březen 2023

Novoluní otevírá cestu k novému partnerství. Kozorohům přináší nového pracovního či životního partnera, se kterým se jim otevřou pravé hodnoty.  Nejprve je nutné vyřešit si stávající situaci.  Přichází nečekané rozhodnutí, karmická situace. Horoskop Kozoroh březen 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Březen bude pro kozorohy plný nečekaných změn díky vlivu Uranu. Šokem by pro vás mohlo být například i vyznání lásky od dlouhodobého známého, kterého jste si nikdy obzvlášť nevšímali. Horoskop Kozoroh březen 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Pokud byste jeho city neopětovali, pokuste k tomu přistupovat co nejcitlivěji, protože ho vyjít s kůží na trh nejspíše stálo spoustu odhodlání.

Avšak mějte se na pozoru i před náhlými zvraty k horšímu. Měli být připravení jak psychicky, tak finančně na případné potíže. Horoskop Kozoroh březen 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

V březnu 2023 bude pro Kozorohy lákadlem hazard. Nejodvážnější Kozoroh se pokusí vybílit herny v Las Vegas.

Měsíční horoskop Kozoroh březen 2023

Ti ještě mnohem odvážnější však zariskují například v intimním životě; a to s vidinou neobyčejné rozkoše. Přiznejme si však, že ale patrně zcela nejbezpečnější cesta pro Kozoroha, jak pokoušet štěstěnu, je vsadit si zhruba 200 Kč v běžné loterii.

Kariéra

Určitě byste se také do žádných změn neměli pouštět vy sami. Březen vás dobije neskutečným množstvím mentální energie – na co sáhnete, to se vám podaří.

Rodina

Pokud jste zaměstnaní, v práci si vaší kreativity pravděpodobně všimne i šéf a svěří vám nějaký větší úkol. Kozoroh je obecně velice pracovité znamení, a tak tuto výzvu s pokorou přijme a začne jednat.

Práce

V březnu 2023 bude pro Kozorohy lákadlem hazard. Nejodvážnější Kozoroh se pokusí vybílit herny v Las Vegas. V březnu 2023 bude pro Kozorohy lákadlem hazard.

Vztahy

Ať vám ale práce nezastíní celý život, vaši pozornost potřebuje i rodina.V tomto období můžete očekávat velkou energii, a to jak v kariéře, tak ve vztazích.Konečně si začnete věřit, což se projeví hlavně navenek ve vašem vystupování ve společnosti a při jednání s ostatními jedinci.Březen bude pro kozorohy plný nečekaných změn díky vlivu Uranu.

Peníze

Pokud chcete založit rodinu, je pro to nejvhodnější doba. Vaše vztahy budou plné plodnosti a radosti. Můžete se znovu zamilovat nebo potkat někoho, kdo dá vašemu vztahovému životu nový směr. Každopádně osud vám připraví zkoušku v tom, že před vámi bude těch možností podstatně více.

Astrologova rada

Opravdu se vám zdá, že se nemůžete s druhým pohlavím nijak domluvit. Každý jste na úplně jiné vlně a máte odlišný postoj k věcem. Ačkoliv ve vás jistá osoba zpočátku vzbuzuje zájem, zjistíte následovně, že to není nic pro dlouhodobé soužití. Venuše je v negativní kvadratuře s vaším znamením a máte pocit, že je na vás dotyčný velký živel. Avšak od 14. dubna se podmínky v hledání nového protějška změní a to k lepšímu! Uvidíte, že si zase užijete přítomnost někoho vyhovujícího. Navíc si máte o čem povídat a jste rádi, že je váš nový idol poněkud klidný a nekonfliktní. Co se týče zadaných, od 23. dubna se vám přestává líbit útočné jednání ze strany partnera. Je pravděpodobné, že se pohádáte kvůli maličkostem a nechápete, kde se to v něm bere. Není vhodná doba pro rozebírání problémů do detailů, vaše polovička totiž nechce moc spolupracovat.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Kozoroh září 2022

Kozorozi řeší vztahové situace. Dozvědí se tajnou informaci, která s nimi emočně zamává. Kozorohům končí jedna …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *