Horoskop Kozoroh 2023

Kozoroh, neskutečně pracovité, ale i tvrdohlavé zemské znamení, má před sebou vskutku intenzivní rok. Připravte se na opravdu pořádnou jízdu, kdy bude často těžké udržet chladnou hlavu. Kozorohům horoskop 2023 přinese hodně zvratů primárně ve vztazích, a to jak v rodinných a přátelských, tak i v partnerských. Horoskop Kozoroh 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Milovat

Venuše bude ve znamení Kozoroha velkou část ledna, listopadu a prosince. Pokud jste svobodní a chcete někoho oslovit, potom jsou pro tento krok zmíněné měsíce nejvhodnější. S Venuší zdobící vaše znamení vás ostatní budou považovat za přitažlivější než je tomu tak obvykle. Můžete se také cítit více charismatičtí. Obě tyto skutečnosti vám mohou pomoci najít štěstí v lásce. Horoskop Kozoroh 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Zdraví

Zkuste se tento rok soustředit na své psychické zdraví. Čekají vás časy, kdy se budete cítit zmatení a vystresovaní. Když k tomu dojde, pokuste se strávit nějaký čas pryč od lidí, abyste se uklidnili a načerpali sílu. Je důležité si pamatovat, že vaše psychické zdraví je stejně důležité jako to fyzické. Pokud potřebujete, promluvte si s někým (s přítelem nebo s terapeutem) o svém psychickém zdraví. Horoskop Kozoroh 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Kariéra

Mars prochází v tomto roce mnohými znameními, avšak v Kozorohu stráví poměrně značné množství času (zhruba tři měsíce). Jelikož budete tak často poctěni přítomností Marsu ve vašem znamení, budete se cítit více sebevědomí a charismatičtí. V jistém smyslu budete jednat jako přirozený vůdce. Tím se v práci dostanete do pozornosti a to vám může  pomoci vylepšit váš celkový pracovní výkon. Pokud nepopudíte své nadřízené nebo nebudete nevlídný ke svým podřízeným, můžete tento rok očekávat zvýšení platu nebo povýšení. 

Roční horoskop Kozoroh 2023

Potká vás více období ve znamení významných rozhodnutí. Nejdříve na jaře a pak znovu v létě. Pozor na velkou změnu, která přináší velké překážky.

Rodina

Pozor na všetečného příbuzného, který vás miluje a chce vás mít jen pro sebe. Dlouho se držel zpět, ale teď už nemá trpělivost a může natropit škodu. Bude se snažit být součástí vašeho nejužšího soukromí.

Práce

Začátkem roku budete před vším, co se bude týkat práce, zavírat oči a nebudete chtít vůbec nic řešit. Na jaře se však projeví radost z práce, budete do ní doslova zamilovaní. Může dojít k menšímu konfliktu, ten se ale urovná a následně zvládnete všechny úkoly. Na vše totiž budete mít spoustu energie. Ztráty vás mohou zastihnout na podzim, a to kvůli změně. Nebude se vám dostávat něčeho, co budete k práci potřebovat. Dostihnou vás pocity beznaděje, ale nakonec přijde klid. Na konci roku budete bojovat s konkurencí, což vás však bude naplňovat velkou radostí.

Vztahy

V práci by se měl Kozoroh připravit na zeštíhlení a osekání zbytečností. Podobně, jako vrbu a jiné stromy je potřeba omlazovat, tedy zbavit je houští starých větví, aby mohly růst a hledat světlo novými listy, tak i práce v roce 2023 bude vyžadovat sekyru, nůžky a odvahu. Horoskop radí, zbavte se zátěže, která je neproduktivní, a nebo té, která Vás z duše nebaví. Nebojte si dupnout u šéfa. Úplná změna zaměstnání je samozřejmě krajní řešení, ale i tak není od věci ji zvážit, pokud patříte mezi Kozorohy zcela nešťastné.

Peníze

Kozoroh by se měl připravit na velký úsměv, takový ten od ucha k uchu, jak se říká. Asi jako byste si do úst chtěli strčit rohlík, jenže naráz a z boku – ano, právě tak, že budete připomínat ten věhlasný žlutý smajlík. Horoskop na rok 2023 Kozoroha upozorňuje, že láska a citové vazby obecně budou založeny především na komunikaci. To zahrnuje telefonáty, rozhovory, švitoření, tlachání . . zkrátka rok 2023 bude extrémně upovídaný. Říká se, že láska prochází žaludkem, ale v roce 2023 by mělo toto pořekadlo být u Kozoroha změněno na: „Láska prochází ústy“. Slova pro Vás budou znamenat vskutku mnoho, míní horoskop. Chlácholení, lichocení, ale i obyčejné sdělení typu „Mám tě rád“ nebo „Líbíš se mi“ – to vše bude mít na Kozoroha kromobyčejný vliv a dokáže nasytit jeho potřebu lásky snad i více, než pecen chleba nebo opakované vrcholné tělesné rozkoše.

Finance

Přesto že prožíváme ekonomickou krizi, u vás nouze nezakotví. Vaše různorodé aktivity budou přinášet nové a nové nabídky. Svůj hlavní obor si stále držte, v práci vás potřebují. Ponechte si čas na odpočinek.

Astrologova rada

Milí Kozorozi, ve vašem životě se již nějaký ten pátek dějí postupné a velmi zásadní transformace, které budou v roce 2023 svým pozvolným tempem hezky pokračovat. Procházíte si časem hlubokých proměn, když možná navenek není poznat, že se něco děje, ale uvnitř pod povrchem se zásadně přebudovávají základní směry vašeho života. To nejdůležitější máte zřejmě již za sebou, a nyní je vaším úkolem přenést to, co vám rok 2023 ukázal ve vašem nitru, do odvážných změn a nových nápadů ve vašem celém bytí! Planetární konstelace vám k tomu budou pomáhat!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Kozoroh květen 2023

Budou velmi hovořit, komunikovat nebo psát. Čeká je velmi náročný měsíc plný emocí. Úplněk ve …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *