Horoskop Býk září 2022

Úplněk ukončí nebo nastaví pravidla v pracovních vztazích s kolegy a spolupracovníky. Vše je o hodnotách. Býci se dozví nějaké tajemství, tajnost. Hlídat si musí majetek a peníze související s prací. Horoskop Býk září 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V září může býky zasáhnout vlna depresí a demotivace. Kalendářní rok byl do nynějška vyčerpávající a připadá jim, že bude trvat ještě celou věčnost. Horoskop Býk září 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Tyto negativní pocity by mohly ovlivnit všechny aspekty vašeho života, proto byste je neměli nechat vyvěrat na povrch a spíše zkusit najít podporu u blízké osoby.

Negativitě byste se nevyhýbejte, spíše počkejte, až sama přejde. Přestože nebudete dvakrát toužit po společnosti, čas můžete pořád velice efektivně využít například ponořením se do studia, zvýšenou sportovní aktivitou, nebo rozvojem své zručnosti. Horoskop Býk září 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Býci, horoskop na září 2022 ukazuje rytmus, v němž se střídá příliv a odliv. Býky čeká pasivní období.

Měsíční horoskop Býk září 2022

Nevěste, ale hlavu a nebědujte. Přichází čas, schovat se za závoj tajemství a vyčkávat, jako trpělivý rybář.

Kariéra

S nástupem září své rezervoáry energie pomalu vyčerpáte a většina věcí se vrátí k normálu. V práci ani v romantických vztazích neočekávejte žádné vzrušení.

Rodina

V tomto měsíci budou vaši blízcí potřebovat vaši oporu, stejně tak jako vy jejich, a vzájemná zranitelnost vás jen sblíží. Jakožto Býk dokážete blízkým dodat motivaci a chuť do života.

Práce

Býci, horoskop na září 2022 ukazuje rytmus, v němž se střídá příliv a odliv. Býky čeká pasivní období. Býci, horoskop na září 2022 ukazuje rytmus, v němž se střídá příliv a odliv.

Vztahy

Važte si těchto cenných momentů.V tomto období zřejmě nebudete schopni ubránit se nervozitě.Budete teď o něco pomalejší, nejistější a přesně takto budete působit i na ostatní jedince.V září může býky zasáhnout vlna depresí a demotivace.

Peníze

Květen bude váš měsíc. Co se vám doteď nepodařilo, se teď začne ubírat tím správným směrem. Rande, která vás čekají se vydaří, možná přijde i zamilovanost. V zaměstnání jste jedničky a všechno se vám daří také proto, že jste velmi pilní a svědomití. Roli v tom bude hrát rovněž energie, která vám rozhodně chybět nebude. Prostě vstupujete do toho správného období a vesmír je vám docela nakloněn. Láska a přátelství Ctitelů se kolem vás točí spousta, budete si mít z čeho vybírat. Jeden je ale osudový a je to člověk, do něhož byste to neřekli a kterého už dlouho znáte. Připraví pro vás skvělé překvapení, těšte se. Peníze a práce Peníze se na vašem účtu hromadí. Máte skvělé příležitosti i velké obchodní nadání. Pustíte se též do projektu, který vám vynese nejen astronomickou částku, ale navíc vás bude ještě bavit a naplňovat.

Astrologova rada

Pravděpodobně si momentálně vjedete do vlasů s jistým členem rodiny. Je dost možné, že si to nenechá líbit a chce si to s vámi vyříkat. Vzhledem k tomu, že máte na tuto situaci jiný názor než druhá strana, mohou vztahy mezi vámi ochladnout. Zřejmě vás to velmi mrzí a nechcete to nechat jenom tak volně plynout. Venuše se od 14. dubna přemístí do vašeho znamení a utvoří nádherný sextil s Neptunem. Zatoužíte po harmonických vztazích a nabídnete této osobě usmíření. Uvidíte, že vše nakonec dobře dopadne a vaši nabídku s radostí příjme. Tento měsíc můžete také trochu šokovat členy rodiny změnou šatníku nebo účesu. Zvláště kolem 23. dubna se rozhodnete pro něco nevšedního, protože vás to staré velmi rychle omrzí. Zpočátku neujdete nekompromisní kritice, která vás tak trochu naštve. Nakonec však blízcí uznají, že vám tato změna ve finále moc prospívá.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Býk červen 2022

Dozvědí se nějakou tajnou informaci, tajemství. Černá Luna a Uran vnášejí do života Býků karmické …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *