Horoskop Býk únor 2023

Novoluní otevírá třináctou komnatu Býků. Sáhnou si do svého podvědomí a nevědomí. Čas, kdy budou přemýšlet co dál. Co se povedlo, co se nepovedlo. Horoskop Býk únor 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V únoru budou býci v jednom kole. Mars velice pozitivně ovlivní vaše pracovní nasazení. Horoskop Býk únor 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Budete neustále přicházet s novými nápady, do práce budete chodit rádi a nezbavíte se myšlenek na práci ani doma. Tato iniciativa může zapříčinit zlepšení vašich vztahů s nadřízeným.

Kromě toho může dojít také ke zvýšení aktivity fyzické ať už po stránce sportovní, nebo intimní. Horoskop Býk únor 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Sny a realita; ach, Býci – ne vždy jdou tyhle dva světy ruku v ruce. Horoskop na únor s povzdechem dodává, že si budete muset vybrat, alespoň dočasně, zda Vás bude zajímat chladná kalkulace a tržní realita, nebo svět ideálů, romantiky a touhy.

Měsíční horoskop Býk únor 2023

Druhý měsíc roku 2023 bude prostě taková terénní jízda životem. Bláto a muldy patří k životu Býka.

Kariéra

U těchto jedinců často v únoru nastává negativní vnímání pravidel a vztahů, proto si raději nejprve rozmyslete, do čeho se pustíte a jaké to může mít důsledky. Únor bude probíhat ve znamení komunikace.

Rodina

Býk je průbojné znamení, a tato vlastnost bude silně umocněna vlivem Marsu. Proč nezkusit zažádat o zaměstnání, o němž jste celý život snili? Nebo pozvat na rande osobu, která vás přitahuje? Budete přesvědčiví v takřka každém rozhovoru, a tak se vám vždy podaří dosáhnout svého.

Práce

Sny a realita; ach, Býci – ne vždy jdou tyhle dva světy ruku v ruce. Horoskop na únor s povzdechem dodává, že si budete muset vybrat, alespoň dočasně, zda Vás bude zajímat chladná kalkulace a tržní realita, nebo svět ideálů, romantiky a touhy. Sny a realita; ach, Býci – ne vždy jdou tyhle dva světy ruku v ruce.

Vztahy

Jen pozor, abyste si toho nenaložili více, než je ve vašich silách.Toto období bude poněkud chladnější, co se týče lásky a mileneckých vztahů.Velké city však budete chovat k přátelům.V únoru budou býci v jednom kole.

Peníze

Květen bude váš měsíc. Co se vám doteď nepodařilo, se teď začne ubírat tím správným směrem. Rande, která vás čekají se vydaří, možná přijde i zamilovanost. V zaměstnání jste jedničky a všechno se vám daří také proto, že jste velmi pilní a svědomití. Roli v tom bude hrát rovněž energie, která vám rozhodně chybět nebude. Prostě vstupujete do toho správného období a vesmír je vám docela nakloněn. Láska a přátelství Ctitelů se kolem vás točí spousta, budete si mít z čeho vybírat. Jeden je ale osudový a je to člověk, do něhož byste to neřekli a kterého už dlouho znáte. Připraví pro vás skvělé překvapení, těšte se. Peníze a práce Peníze se na vašem účtu hromadí. Máte skvělé příležitosti i velké obchodní nadání. Pustíte se též do projektu, který vám vynese nejen astronomickou částku, ale navíc vás bude ještě bavit a naplňovat.

Astrologova rada

Milí Býci, do tohoto měsíce vstupujete pravou nohou a bezesporu si ho po všech stránkách užijete. Planeta lásky Venuše, která vládne vašemu znamení, se nachází do 8. května ve vašem teritoriu. Je v příznivém sextilu s Marsem a s největší pravděpodobností se vydáte na rande s někým, koho znáte. Ani poté se však nemusíte bát sníženého zájmu ze strany opačného pohlaví. Ctitelů máte stále více než dost! Také v práci vám to jde jedna radost a jste velmi pracovití. Mars je po celý měsíc v hezkém sextilu s vaším znamením a úspěch za dveřmi. Radost vám však může ničit šéf, který je až do 13. května nepříjemný a náladový. Nebojte se, poté si své jednání uvědomí a pravděpodobně své postoje přehodnotí. Také se v tomto období cítíte energicky a stresu rozhodně nepodléháte. Slunce je do 19. května ve vašem znamení a vaše sebevědomí vlivem příjemné vazby Jupitera vzrůstá.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Býk červen 2022

Dozvědí se nějakou tajnou informaci, tajemství. Černá Luna a Uran vnášejí do života Býků karmické …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *