Horoskop Býk říjen 2022

Úplněk nastane 27/11/2022 . Úplněk uzavře téma vztahů, zejména těch sexuálních. Dalšími tématy jsou dohody a smlouvy ve vztahu k majetku. Při úplňku se pohybuje Býkem Slunce, Merkur, Venuše, Uran u Černé Luny. Horoskop Býk říjen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V říjnu budou býci konečně ve své kůži, a to dokonce doslova. Vliv Venuše ve vahách propůjčí zejména ženskému pohlaví osobitý půvab, který zarazí jak staré přátele, tak nové známé. Horoskop Býk říjen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

A samozřejmě si toto výsluní krásy budou náležitě užívat. Neměli byste se proto bát pestřejších barev oděvu nebo zvýraznění vašich předností.

Krása ovšem může přinášet i negativa v podobě závisti a žárlivosti. Horoskop Býk říjen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Horoskop na desátý měsíc roku 2022 Býka upozorňuje, že se nevyhne třenicím. Avšak Vaše výdrž bude připomínat pověstné baterky Duracell, které jsou podle reklamy snad nejlepší na zeměkouli.

Měsíční horoskop Býk říjen 2022

Díky této vnitřní síle Býk překoná i to, co se mu bude zprvu zdát naprosto neřešitelné.

Kariéra

Pokud vás intuice bude varovat před nějakým nebezpečím, nebojte se tento instinkt následovat a přijít těmto situacím na kloub. Díky vlivu Venuše, jež je pojmenovaná po římské bohyni krásy, pro vás bude říjen velice láskyplným obdobím.

Rodina

Býk se teď bude ke své drahé polovičce chovat velice laskavě a zdvořile, a tak se váš partner bude cítit jako v pohádce. Najednou se zpětně podíváte na své dřívější chování a usoudíte, že spoustu výlevů bylo prakticky bezpředmětných.

Práce

Horoskop na desátý měsíc roku 2022 Býka upozorňuje, že se nevyhne třenicím. Avšak Vaše výdrž bude připomínat pověstné baterky Duracell, které jsou podle reklamy snad nejlepší na zeměkouli. Horoskop na desátý měsíc roku 2022 Býka upozorňuje, že se nevyhne třenicím.

Vztahy

Pokud se v tomto období ocitnete uprostřed nějakého sporu, bude pro vás velmi těžké přiklonit se pouze k jedné ze stran.Vaše rozhodování je pomalejší, protože potřebujete vše pečlivě zvážit.Pokud máte interpretovat svůj vlastní názor, vaše vyjadřování je spíše těžkopádné.V říjnu budou býci konečně ve své kůži, a to dokonce doslova.

Peníze

Delší dobu jste ve vztahu nespokojeni, ale nechce se vám to řešit. V květnu však budete muset udělat nějaký krok k tomu, zda spolu zůstanete, nebo se rozejdete. Partner na vás bude i tlačit s tím, abyste to začali řešit. Nemáte rádi změny, ale tahle je už opravdu nutná.

Astrologova rada

Pokud se rádi věnujete práci na zahradě, můžete se nyní vrhnout na změny a různé činnosti. S největší pravděpodobností uděláte opravdu velký kus práce, která vás zabaví. Zvláště kolem 16. května máte energie na rozdávání a jste velmi čilí. Luna je v konjunkci s Marsem a stihnete také i něco navíc. Z konečného výsledku jste nadšeni, takže si oddechnete a pochválíte se. Zasloužíte si pořádnou odměnu, takže si dopřejte například objednávku svého oblíbeného jídla s dovozem až k vám domů. Od 14. května vás také mohou začít zajímat nějaké duchovní nauky. I přestože jste spíše realisté, chcete zkoumat, zda opravdu není něco mezi nebem a zemí. Možná vás do těchto oblastí zasvětí blízcí přátelé nebo si zakoupíte naučnou literaturu s touto tématikou. Určitě vás mnohé tento nový směr začne bavit a i když u toho možná nezůstanete trvale, posbíráte spoustu užitečných informací.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Býk červen 2022

Dozvědí se nějakou tajnou informaci, tajemství. Černá Luna a Uran vnášejí do života Býků karmické …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *