Horoskop Býk prosinec 2022

Vyřeší situace spjaté s cizinou a zahraničím.  Býci, kteří studují, uzavřou toto téma. Planetka Ceres jim dává pořádně zabrat. S Uranem a Černou Lunou je tento rok velmi náročný. Mars spouští značné aktivity v místech, kde žijí. Horoskop Býk prosinec 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Poslední měsíc v roce už budou býci brát naprosto bezstarostně. Nebudou se svým blízkým bát projevit svoje city na plno, a to jim přidá na vnitřní rovnováze. Horoskop Býk prosinec 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

S radostí obnoví všechny ochladlé vztahy a budou se rádi setkávat s nejbližšími. K novým příchozím do rodinného kruhu ale budete skeptičtí a nebudete mít potřebu se s nimi vůbec bavit.

V prosinci se uvolníte i po stránce životního stylu a zamotáte se do víru sladkostí, alkoholu a přejídání se a později by se mohly dostavit dlouhodobé výčitky. Horoskop Býk prosinec 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Horoskop na prosinec Býka utvrzuje, že Vaše představivost a schopnost odpovídat i na extrémně záludné dotazy bude skvělá. Poslední měsíc roku 2022 se proto hodí, abyste využili vší vychytralosti.

Měsíční horoskop Býk prosinec 2022

Ano, jste liška mazná. Nestyďte se za to.

Kariéra

V závěrečném období letošního roku dávejte pozor na svou touhu po zakázaném ovoci. Prosinec je měsícem, kdy se mají stmelovat rodiny, a u vás hrozí, že se od ní budete spíše distancovat.

Rodina

Pozor na nevěru, mohli byste jí hořce litovat. Býk je ale naštěstí schopný se z toho rychle vzpamatovat a zvážit pro a proti.

Práce

Horoskop na prosinec Býka utvrzuje, že Vaše představivost a schopnost odpovídat i na extrémně záludné dotazy bude skvělá. Poslední měsíc roku 2022 se proto hodí, abyste využili vší vychytralosti. Horoskop na prosinec Býka utvrzuje, že Vaše představivost a schopnost odpovídat i na extrémně záludné dotazy bude skvělá.

Vztahy

V případě nevěry proti většinou převažují.Poslední měsíc v roce už budou býci brát naprosto bezstarostně.

Peníze

Změny vás čekají i v oblasti práce. Sice celý měsíc bude klid a užijete si méně práce, ale o to více sociálních kontaktů. Dokonce uspořádáte v práci i oslavu, a to vám dá dojem stability. Na konci měsíce však dostanete novou pracovní nabídku nebo se budete muset rozhodnout.

Astrologova rada

Milí Býci, do tohoto měsíce vstupujete pravou nohou a bezesporu si ho po všech stránkách užijete. Planeta lásky Venuše, která vládne vašemu znamení, se nachází do 8. května ve vašem teritoriu. Je v příznivém sextilu s Marsem a s největší pravděpodobností se vydáte na rande s někým, koho znáte. Ani poté se však nemusíte bát sníženého zájmu ze strany opačného pohlaví. Ctitelů máte stále více než dost! Také v práci vám to jde jedna radost a jste velmi pracovití. Mars je po celý měsíc v hezkém sextilu s vaším znamením a úspěch za dveřmi. Radost vám však může ničit šéf, který je až do 13. května nepříjemný a náladový. Nebojte se, poté si své jednání uvědomí a pravděpodobně své postoje přehodnotí. Také se v tomto období cítíte energicky a stresu rozhodně nepodléháte. Slunce je do 19. května ve vašem znamení a vaše sebevědomí vlivem příjemné vazby Jupitera vzrůstá.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Býk červenec 2022

Čím více zaberou, tím více sklidí. Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk ukončí úřední záležitosti …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *