Horoskop Býk listopad 2022

Mars přináší zvýšené tempo běžného života. Pozor na možné závažnější konflikty se sousedy, příbuznými, druhými lidmi. Pozor na sklony se nyní hádat kvůli vlastním názorům. Mars působí v oblastech komunikace, úřadů, vzdělávání a také cestování. Horoskop Býk listopad 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V listopadu budou mít býci sklony utéct od povinností a změnit svůj styl života. To automaticky nemusí být ani negativní, ani pozitivní. Horoskop Býk listopad 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Zvažte všechna pro a proti a osoby, na které by to mohlo mít dopad. Pokud se snažíte utéct před problémy, promyslete si, jestli útěk skutečně pomůže, nebo je jenom odloží na později.

V tomto měsíci bude úplněk ve znamení býka, proto buďte obzvlášť obezřetní ohledně jeho vlivů na vaše zdraví. Horoskop Býk listopad 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Horoskop na listopad 2022 upozorňuje Býka, že bude tažen událostmi, které sám těžko ovlivní. I když se snažíte zůstat na místě, život je dravá řeka, která Vás strhne svým proudem.

Měsíční horoskop Býk listopad 2022

Přijměte to a naordinujte si za odměnu prázdniny, abyste se zotavili.

Kariéra

Měli byste se vyhnout jakýmkoli zákrokům nebo námaze a čas trávit odpočinkem. Listopad bude hrát do karet péči o zdraví.

Rodina

Energie tohoto měsíce účinky pohybu opravdu zintenzivní. Také dbejte na dostatečný příjem vitamínů a minerálů.

Práce

Horoskop na listopad 2022 upozorňuje Býka, že bude tažen událostmi, které sám těžko ovlivní. I když se snažíte zůstat na místě, život je dravá řeka, která Vás strhne svým proudem. Horoskop na listopad 2022 upozorňuje Býka, že bude tažen událostmi, které sám těžko ovlivní.

Vztahy

Pro posilnění imunity doporučujeme například tablety s extraktem z echinacey či grapefruitu.V tomto období bude Býk trošku náchylný na vnitřní neklid, a tak je potřeba dělat vše proto, aby jej minimalizoval.Pokud se v tomto období ocitnete uprostřed nějakého sporu, bude pro vás velmi těžké přiklonit se pouze k jedné ze stran.V listopadu budou mít býci sklony utéct od povinností a změnit svůj styl života.

Peníze

Čeká vás práce doma, na chatě i na zahradě. Máte přesný plán, který bude vypadat nádherně. Takže sázejte, vysazujte či doma malujte, vyklízejte. Ze všeho budete mít obrovskou radost vy i vaše rodina.

Astrologova rada

Milí Býci, chcete se konečně seznámit s někým, kdo vám za to opravdu stojí. Možná jste tak trochu netrpěliví, ale dočkáte se. Venuše je od 14. dubna ve vašem znamení a je v konjunkci s Uranem, takže dojde k velké změně. Možná se zamilujete do osoby, u které to nečekají ani vaši známí! Nicméně vás přepadnou také jisté pochybnosti a nevíte, zda si s touto osobou můžete v budoucnu rozumět. V pracovní oblasti se cítíte utlačovaní, nadřízený si potrpí i na detaily a zdá se, že toho máte nad hlavu. Merkur však přechází od 19. dubna do vašeho znamení a je v úžasném trigonu s Plutem. I přes nepříznivé překážky se dostanete ke svému vytouženému cíli. Ve financích si dávejte zejména kolem 23. dubna pozor na vysoké a neuvážené výdaje, které vám zadělají na problémech. A od 19. dubna dbejte také na relaxaci, Slunce se přesouvá do vašeho znamení, ale můžete cítit zvýšenou únavu.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Býk říjen 2022

Úplněk nastane 27/11/2022 . Úplněk uzavře téma vztahů, zejména těch sexuálních. Dalšími tématy jsou dohody …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *