Horoskop Býk leden 2023

Novoluní přinese zajímavou osobu pro budoucnost. Býci by měli chodit do společnosti, mezi lidi. Otevře se jim cesta k určité skupině lidí. Dostanou se tam, kam chtějí patřit. Horoskop Býk leden 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Uran bude mít v lednu blahodárné účinky na vaši tvořivost. Zkuste se zamyslet nad nějakým novým projektem, nebo naopak vylepšit už zaběhnutý řád ve firmě, či svou každodenní rutinu.

Býci se začnou zamýšlet nad svou finanční situací a bude pro vás snazší v ní dosáhnou stability ať už koupí nemovitosti, zvýšením pracovního výkonu, nebo odložením peněz na horší časy. Horoskop Býk leden 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Přestože intelekt a kreativita budou vaším hnacím motorem, mohou vést také k paličatosti a neústupnosti, dejte si proto pozor na konflikty se svými kolegy a blízkými. Hned počátkem roku se bude Býk vyhýbat romancím a mileneckým vztahům. Horoskop Býk leden 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

První měsíc roku 2023 bude Býkům sloužit jako ostrý háček na rybářské udici. Máte šanci ulovit skvělou obchodní či pracovní příležitost; případně Býk natrefí na skvělého nového človíčka, milou spřízněnou duši, která Vám dokáže změnit život.

Měsíční horoskop Býk leden 2023

První měsíc roku 2023 bude Býkům sloužit jako ostrý háček na rybářské udici. Máte šanci ulovit skvělou obchodní či pracovní příležitost; případně Býk natrefí na skvělého nového človíčka, milou spřízněnou duši, která Vám dokáže změnit život.

Kariéra

Potřebujete si dát pauzu od této formy socializace, proto raději doporučujeme vyjít vstříc svým přátelům, se kterými můžete utužit vztahy třeba nějakým společným výletem. Horoskop také naznačuje, že toto období je velice nakloněno osobnostnímu růstu, kterého dosáhnete kvalitní četbou či sebereflexí.

Rodina

Leden se tak stane důležitým milníkem ve vaší cestě ke štěstí.

Práce

První měsíc roku 2023 bude Býkům sloužit jako ostrý háček na rybářské udici. Máte šanci ulovit skvělou obchodní či pracovní příležitost; případně Býk natrefí na skvělého nového človíčka, milou spřízněnou duši, která Vám dokáže změnit život. První měsíc roku 2023 bude Býkům sloužit jako ostrý háček na rybářské udici.

Vztahy

Uran bude mít v lednu blahodárné účinky na vaši tvořivost.

Peníze

Začátkem měsíce se budete rozhodovat, jak naložíte se svojí prací a se svým vztahem. U vztahu vám pomůže menší letní flirt, který můžete zažít už na začátku měsíce lásky, a už v půlce května pocítíte zamilovanost. Následně se začnete rozhodovat, co dál uděláte s vaší prací, protože dostanete další nabídku, což přináší vnitřní boj.

Astrologova rada

Milí Býci, chcete se konečně seznámit s někým, kdo vám za to opravdu stojí. Možná jste tak trochu netrpěliví, ale dočkáte se. Venuše je od 14. dubna ve vašem znamení a je v konjunkci s Uranem, takže dojde k velké změně. Možná se zamilujete do osoby, u které to nečekají ani vaši známí! Nicméně vás přepadnou také jisté pochybnosti a nevíte, zda si s touto osobou můžete v budoucnu rozumět. V pracovní oblasti se cítíte utlačovaní, nadřízený si potrpí i na detaily a zdá se, že toho máte nad hlavu. Merkur však přechází od 19. dubna do vašeho znamení a je v úžasném trigonu s Plutem. I přes nepříznivé překážky se dostanete ke svému vytouženému cíli. Ve financích si dávejte zejména kolem 23. dubna pozor na vysoké a neuvážené výdaje, které vám zadělají na problémech. A od 19. dubna dbejte také na relaxaci, Slunce se přesouvá do vašeho znamení, ale můžete cítit zvýšenou únavu.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Býk červenec 2022

Čím více zaberou, tím více sklidí. Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk ukončí úřední záležitosti …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *