Horoskop Býk květen 2023

Mohou si splnit své sny, pokud budou reálné. Býci mohou něco tajit, nebo jim může být něco nalháváno. Nemusí vidět realitu. Úplněk ve Vahách nastane 28/07/2022 . Horoskop Býk květen 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V květnu se býkům vrátí sebevědomí díky vlivům Slunce ve všech aspektech života. Je proto ideální doba, abyste se vrátili k úkonům, které jste v minulosti zavrhli s tím, že ně nestačíte. Horoskop Býk květen 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Možná budete tentokrát velice mile překvapeni. Budete samostatní a mírně egocentričtí, proto bude lepší, pokud se jim budete věnovat sami.

Tato hvězda také dává osobám sklony si své okolí podrobit a vládnout mu. Horoskop Býk květen 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Býk by se měl připravit na leštění klik někoho výše postaveného. V květnu 2023 bude také enormně záležet na detailech.

Měsíční horoskop Býk květen 2023

Ať už na Vás spadne “jarní únava”, nebo Vás uchlácholí příjemné sluneční paprsky, nebo budete blaženě snít – zkrátka smysl pro detail, to v květnu nebude zrovna Váš šálek kávy a silná stránka. Horoskop proto Býky nabádá, aby dali pozor.

Kariéra

Lepší období pro zamyšlení se nad výchovou dětí už letos nemusí přijít. Snažte si s nimi zároveň zachovat vlídný vztah.

Rodina

Zaměstnavatel vaši snahu konečně ocení a vy byste tak mohli sklidit ovoce za vaši práci. Pokud jste podnikatelé, květen a jeho energie vám do života přinesou příležitosti, díky nimž vyděláte více peněz.

Práce

Býk by se měl připravit na leštění klik někoho výše postaveného. V květnu 2023 bude také enormně záležet na detailech. Býk by se měl připravit na leštění klik někoho výše postaveného.

Vztahy

Býk by však neměl zapomínat na rodinu.Možná právě teď někdo čeká, že se mu omluvíte za určitou chybu, kterou jste udělali v minulosti.V květnu se býkům vrátí sebevědomí díky vlivům Slunce ve všech aspektech života.

Peníze

Změny vás čekají i v oblasti práce. Sice celý měsíc bude klid a užijete si méně práce, ale o to více sociálních kontaktů. Dokonce uspořádáte v práci i oslavu, a to vám dá dojem stability. Na konci měsíce však dostanete novou pracovní nabídku nebo se budete muset rozhodnout.

Astrologova rada

Občas máte pocit, že vás nadřízený komanduje za každou maličkost. Jeho perfekcionismus vám jde už docela na nervy a možná kvůli tomu podléháte výkyvům nálad. Momentálně to nemáte v práci ideální, ale snažíte se vydržet. Avšak od 19. dubna můžete v práci zažít i výrazný vzestup. Nemusí však jít o něco lehkého, ale vy to i přes překážky ustojíte. Merkur je v přínosném trigonu s Plutem a vaše nápady nadřízeného doslova posadí na zadek. I přestože máte sem tam pocit, že jdete za hranice svých možností, určitě ve své vyšlapané cestě nepřestávejte! Od 23. dubna totiž může nadřízený přemýšlet nejenom nad pochvalou, ale také nad odměnou za vaši dobře odvedenou práci. To je voda na váš mlýn, Býci. Pozor však na jisté neshody a nepříjemnosti mezi kolegy, kteří vám zřejmě něco závidí. Nenechte si tím zkazit den, zanedlouho je to přejde a pochopí, že si to vážně zasloužíte.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Býk říjen 2022

Úplněk nastane 27/11/2022 . Úplněk uzavře téma vztahů, zejména těch sexuálních. Dalšími tématy jsou dohody …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *