Horoskop Býk duben 2023

Novoluní otevírá komunikaci na téma peněz a majetku. Býky čeká vyřizování a zařizování na úřadech. Telefonování a podepisování úředních dokumentů v souvislosti s financemi. Býci dostanou přidáno v práci, nebo zvednou provize za své služby. Horoskop Býk duben 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V dubnu naplní život býků pozitivita v mnohých aspektech života. Obzvláště potom ve vztazích, které bude mít na povel Venuše. Horoskop Býk duben 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Vaše sexualita se po značné odmlce probudí k životu a váš partner to beze sporu ocení. Dávejte si však pozor, abyste nebyli až příliš náruživí, váš protějšek by to mohlo dokonce odradit.

Tato planeta ovlivní také vaši touhu obklopovat se krásou. Horoskop Býk duben 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Fešný střih od kadeřníka, inovativní make-up, či módní výstřelek z francouzského mola – Býci v dubnu prostě budou dbát na zevnějšek a bez ostychu vytáhnou i zlatku z peněženky. Býk moc dobře ví, že žije jen jednou.

Měsíční horoskop Býk duben 2023

Jsou časy, kdy je potřeba šetřit, těch je bezesporu nejvíce, ale pak jsou i období, jako duben 2023, když si prostě musíte udělat nějakou radost ze života.

Kariéra

Je tedy ideální doba pro zkrášlování domu, nebo změny na svém vzhledu. Tato touha by ale mohla vyvrcholit až v nekonečné nákupy.

Rodina

Hvězdy vám dodají pořádnou dávku sebevědomí, a tak z vás bude vyzařovat respekt. Pokud se Býk stane svědkem nespravedlivého jednání, bez váhání zakročí.

Práce

Fešný střih od kadeřníka, inovativní make-up, či módní výstřelek z francouzského mola – Býci v dubnu prostě budou dbát na zevnějšek a bez ostychu vytáhnou i zlatku z peněženky. Býk moc dobře ví, že žije jen jednou. Fešný střih od kadeřníka, inovativní make-up, či módní výstřelek z francouzského mola – Býci v dubnu prostě budou dbát na zevnějšek a bez ostychu vytáhnou i zlatku z peněženky.

Vztahy

Když například někdo ve vaší práci bude utlačován, postavíte se za něj a netaktní chování druhých uvedete na pravou míru.Toto “hrdinství” by do vašeho života mohlo přitáhnout i nečekanou lásku, a pokud se tak stane, směle do toho.Tento měsíc novým známostem rozhodně přeje.V dubnu naplní život býků pozitivita v mnohých aspektech života.

Peníze

Čeká vás práce doma, na chatě i na zahradě. Máte přesný plán, který bude vypadat nádherně. Takže sázejte, vysazujte či doma malujte, vyklízejte. Ze všeho budete mít obrovskou radost vy i vaše rodina.

Astrologova rada

V milostných vztazích prožíváte nadšení a prahnete po nových zážitcích. Venuše je do 8. května ve vašem znamení a tvoří příjemný sextil s Marsem. Jste bezesporu středem zájmu opačného pohlaví a je možné, že narazíte na někoho osudového. Avšak ani následně se nemusíte strachovat o úbytek zájemců, randění pokračuje bez překážek! Zvláště kolem 17. května může dojít k rychlé a nečekané akci, která vás překvapí. Je totiž pravděpodobné, že vás někam pozve váš kamarád, který je dlouhodobě vaším tajným ctitelem. Zdá se, že návrh na schůzku neodmítnete, protože je vám právě tento člověk opravdu sympatický. Připraví si pro vás výlet, během něhož si uděláte někde v přírodě báječný piknik. Úžasné, báječně si rozumíte a líbí se vám jeho smysl pro romantiku. Na další setkání se tedy těšíte a s největší pravděpodobností mezi vámi vznikne něco víc, než přátelství.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Býk červenec 2022

Čím více zaberou, tím více sklidí. Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk ukončí úřední záležitosti …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *