Horoskop Býk červenec 2022

Čím více zaberou, tím více sklidí. Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk ukončí úřední záležitosti související s penězi a majetkem jako je hypotéka, půjčka, dotace a jiné, které se týkají společných peněz s další osobou, bankou nebo institucí. Při úplňku asistuje karmický uzel, který přinese osudovou zkoušku. Horoskop Býk červenec 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

S příchodem července býky nejvíce ovlivní Jupiter v rybách, díky kterému se budete cítit sami se sebou velice spokojeni a přestanete se strachovat o věci, nad kterými nemáte moc. Zaplaví vás harmonie, kterou z vás ucítí i ostatní a vy budete mít schopnost ji na ně přenést. Horoskop Býk červenec 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

V pracovním životě tím pádem nečekejte nijak velké posuny.

Ideální doba bude také pro duchovno, které jste možná poslední dobou odsouvali stranou. Zkuste se věnovat literatuře, malbě nebo meditaci, které vám pomohou nastolit rovnováhu. Horoskop Býk červenec 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Červenec je jako letní uštknutí. Býci, místo zmije a jedu si však představte, že po bolestivém kousnutí inspirace, se Vám do žil vlije touha, které podlehnete, nebo alespoň budete mít značné problémy jí odolat.

Měsíční horoskop Býk červenec 2022

Bude to touha, přemisťovat se, vznést se, letět a dívat se na moře či hory.

Kariéra

Vlivem Marsu pro vás bude červenec měsícem, který vám dodá pohotové myšlení a schopnost efektivní koncentrace. Býk bude schopen dosahovat svých cílů a ambicí a své sebevědomí přenese i do oblasti lásky.

Rodina

Těšit se můžete také z fyzických aktivit, věnovat se teď vytrvalostním sportům je naprosto ideální. Rozpumpují vám krev v žilách a vy budete dočista k nezastavení.

Práce

Červenec je jako letní uštknutí. Býci, místo zmije a jedu si však představte, že po bolestivém kousnutí inspirace, se Vám do žil vlije touha, které podlehnete, nebo alespoň budete mít značné problémy jí odolat. Červenec je jako letní uštknutí.

Vztahy

Může se stát, že v tomto období budete emocionálnější než obvykle.Na lidi ve vašem okolí budete působit velmi mile, obětavě a empaticky.Je zde však tenká hranice, kdy už vaše chování ostatním může připadat jako přecitlivělé a přehnané.S příchodem července býky nejvíce ovlivní Jupiter v rybách, díky kterému se budete cítit sami se sebou velice spokojeni a přestanete se strachovat o věci, nad kterými nemáte moc.

Peníze

Peníze vás trápit na začátku měsíce nebudou, ale v jeho půlce vám přijde nějaký nedoplatek.

Astrologova rada

Zřejmě si uvědomujete, že není pravá chvíle pro velké utrácení. Ačkoliv si chcete opravdu dopřávat, máte jistá omezení, která vás drží zpátky. Do 13. dubna se můžete také setkat s vysokými výdaji, které jsou vážně neodkladné. Poté se vám začne dařit o něco lépe, Venuše přechází do vašeho znamení a tvoří krásný trigon s Plutem. Přichází tedy příznivý obrat, nicméně zůstaňte stále opatrní a nedělejte unáhlené investice. Zejména kolem 23. dubna se totiž můžete nechat strhnout lavinou různých nabídek. Nejedná se však o dlouhotrvající potěšení, uvidíte, že vás následně tento nákup spíše zklame. V tomto měsíci můžete mít také úspěch, co se týká smlouvání o cenách. Jestliže tedy přemýšlíte o nějaké věci z bazaru, neváhejte a zkuste to risknout. Máte dobré argumenty a jistě druhou stranu přesvědčíte o svém názoru. Nějakou tu korunu tedy opravdu ušetříte.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Býk květen 2023

Mohou si splnit své sny, pokud budou reálné. Býci mohou něco tajit, nebo jim může …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *