Horoskop Býk červen 2022

Dozvědí se nějakou tajnou informaci, tajemství. Černá Luna a Uran vnášejí do života Býků karmické situace k řešení a neočekávané situace. Nestabilitu, kterou moc nemají rádi. Je nutné si počkat na své novoluní, které nastane 11/09/2022. Horoskop Býk červen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V červnu budou mít býci sklony k žárlivosti. Ze všech stran je budou obklopovat projevy cizího úspěchu, ale i reklamy na luxusní dovolené a pokud nebudou stejně úspěšní, budou nevrlí a podráždění. Horoskop Býk červen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

V tomto případě je dobré se zaměřit na věci, které v životě bereme jako samozřejmost a věnovat jim pozornost, kterou si zaslouží.

Jedinci, kteří mají sklony k problémům se štítnou žlázou by měli být na pozoru zejména začátkem měsíce, kdy se tato nemoc může projevit, nebo mít závažnější průběh. Nastupující červen ve vás probudí touhu vyrazit na nějaké dosud nepoznané místo. Horoskop Býk červen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Čas na pauzu! Červnový horoskop Býkům připomíná, že se mohou snadno cítit jako olivy v lisu. Nicméně, i když patříte mezi velmi pracovitá znamení zvěrokruhu, rozhodně jen málokterý Býk podává nejlepší výkony ve stresu a pod tlakem.

Měsíční horoskop Býk červen 2022

Pokud pracujete v kanceláři nebo někde za přepážkou, pak byste měli zvážit, zda nepotřebujete novou ergonomickou židli. Vaše páteř či záda o sobě v šestém měsíci roku 2022 dají totiž dost možná nepříjemně vědět.

Kariéra

Pokud jste si již dlouho nedopřáli dovolenou, určitě ji zrealizujte. Zasloužíte si ji a díky ní si pořádně utřídíte myšlenky.

Rodina

Nastala ideální doba na to, aby si Býk oddechnul a nabral čerstvý vítr do plachet. Může se stát, že v tomto období budete emocionálnější než obvykle.

Práce

Čas na pauzu! Červnový horoskop Býkům připomíná, že se mohou snadno cítit jako olivy v lisu. Nicméně, i když patříte mezi velmi pracovitá znamení zvěrokruhu, rozhodně jen málokterý Býk podává nejlepší výkony ve stresu a pod tlakem. Čas na pauzu! Červnový horoskop Býkům připomíná, že se mohou snadno cítit jako olivy v lisu.

Vztahy

Na lidi ve vašem okolí budete působit velmi mile, obětavě a empaticky.Je zde však tenká hranice, kdy už vaše chování ostatním může připadat jako přecitlivělé a přehnané.Pokud teď budete mít pocit nejistoty, stanete se nejspíše velmi neklidnými.V červnu budou mít býci sklony k žárlivosti.

Peníze

Máte v sobě dostatek energie, jenže jí také hodně vydáte. Potom můžete mít problém se záněty, které se budou stěhovat po celém těle. Proto dbejte na to, abyste více energie přijímali a méně vydávali.

Astrologova rada

Z práce si rozhodně neděláte žádný holubník a všem úkolům věnujete velkou pozornost. Nic neodkládáte na pozdější chvíli a vše řádně plníte. Mars je v příznivém sextilu s vaším znamením, takže věříte svým schopnostem. Je však možné, že váš nadřízený stále hledá nějaké chyby a sem tam vás kritizuje a za maličkosti. Vy si však dokážete obhájit svůj názor a jeho slova vás jen tak nerozhodí. Do 13. května má však velké výkyvy nálad a občas se chová až arogantně. Nic si z toho neděláte a máte správný postoj, Býci. Poté se totiž jeho jednání trochu zmírní a zřejmě si s vámi i rád zavtipkuje. Uvidíte, že spolu nakonec začnete vycházet lépe a ve finále vás pochválí za vaše snahy. Je totiž rád, že má tak spolehlivého a šikovného pracovníka. Díky tomu můžete tedy získat, a to zejména kolem 16. Května, i novou pracovní nabídku, která vám přijde vhod. Do budoucna vám totiž může zajistit vyšší plat.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Býk říjen 2022

Úplněk nastane 27/11/2022 . Úplněk uzavře téma vztahů, zejména těch sexuálních. Dalšími tématy jsou dohody …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *