Horoskop Býk březen 2023

Novoluní otevírá novou roční cestu. Býci mohou zrealizovat své sny a představy. Uran s Černou Lunou přinese překvapivé situace. Ceres jim dá zabrat několik měsíců. Horoskop Býk březen 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Březen bude pro býky velice záživným měsícem obzvlášť ve sféře seberozvoje. Definitivně se zbavíte špatných myšlenek z minulého roku a rozhodnete se začít budovat něco nového. Horoskop Býk březen 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Ať už se bude jednat o duševní rozvoj, nebo o budování něčeho hmotného, budete dělat obrovské pokroky.

Mimo to bude tento měsíc výbornou příležitostí pro prohlubování rodinných vztahů, proto se snažte co nejvíce zapojit do vašich činností i vaše blízké, a naopak se zajímejte o jejich problémy. Bez pochyby vám podobné konverzace pomohou jim lépe porozumět. Horoskop Býk březen 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Býci, březen 2023 je správný čas, kdybyste měli myslet a zadní vrátka. Stůl má čtyři nohy právě proto, aby byl stabilní.

Měsíční horoskop Býk březen 2023

Vy pro změnu potřebujete životního průvodce, který pomůže vyrovnat všechny čtyři základní živly, které se sváří ve Vašem znamení. Ideálním pomocníkem samozřejmě může být přítel či životní partner; ale nakonec ani taková přítulná „němá tvář“ může prokázat skvělou službu při nalézání rovnováhy.

Kariéra

Březen zintenzivní vaše emoce, a to hlavně ty negativní. Buďte obezřetní, aby jste v afektu neřekli něco, čeho byste později litovali.

Rodina

Býk by měl začít aktivně posilovat své duševní zdraví, v tomto období totiž nebude v nejlepší kondici. Může to být zdravá strava, cvičení, meditace nebo cokoliv, při čemž alespoň na chvíli zapomenete na černé myšlenky.

Práce

Býci, březen 2023 je správný čas, kdybyste měli myslet a zadní vrátka. Stůl má čtyři nohy právě proto, aby byl stabilní. Býci, březen 2023 je správný čas, kdybyste měli myslet a zadní vrátka.

Vztahy

V tomto období můžete očekávat velkou energii, a to jak v kariéře, tak ve vztazích.Konečně si začnete věřit, což se projeví hlavně navenek ve vašem vystupování ve společnosti a při jednání s ostatními jedinci.Zde je jednoznačně lepší zvolit asertivní přístup, avšak mohou se u vás objevit i problémy s kontrolováním temperametu.Březen bude pro býky velice záživným měsícem obzvlášť ve sféře seberozvoje.

Peníze

Delší dobu jste ve vztahu nespokojeni, ale nechce se vám to řešit. V květnu však budete muset udělat nějaký krok k tomu, zda spolu zůstanete, nebo se rozejdete. Partner na vás bude i tlačit s tím, abyste to začali řešit. Nemáte rádi změny, ale tahle je už opravdu nutná.

Astrologova rada

Jste optimističtí a stále věříte, že najdete správného protějška. I když víte, že všechno má svůj čas, přesto jste značně netrpěliví. Ničeho se nebojte, od 14. dubna se vám začne vaše přání plnit. Venuše vstupuje do vašeho znamení a vytvoří konjunkci s Uranem – můžete se zamilovat do osoby, u které to nejméně čekáte. Zdá se, že dojde k okamžitému vyznání citů a také si myslíte, že se jedná o toho pravého. Je však pravděpodobné, že se později setkáte s velkými pochybnostmi a nejste si jistí, zda moc nespěcháte. Zejména kolem 25. dubna totiž postřehnete na svém idolovi jisté vlastnosti, které vám pro partnerský vztah moc nevyhovují. Může tedy dojít k náhlému odloučení, ale stále je něco, co vás na této osobě moc přitahuje. V tomto měsíci je lepší dát věcem volný průběh a zbytečně netlačit na pilu. Uvidíte, že si nakonec srovnáte v hlavě, co opravdu cítíte.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Býk červenec 2022

Čím více zaberou, tím více sklidí. Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk ukončí úřední záležitosti …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *