Horoskop Býk 2023

Rok 2023 Býkovi nadělí velice silnou schopnost porozumění druhým. Zrozenci tohoto zemského znamení bývají průbojní, svéhlaví a sebejistí, čímž budou v tomto období inspirovat i své okolí. Budou pociťovat silnou touhu po změnách, které otočí jejich život k lepšímu. Přehodnocením projde téměř každá oblast jejich života a nebude jim v cestě stát nic, co by mohlo zmařit jejich plány. Horoskop Býk 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Milovat

Podle předpovědi vás v tomto roce nečeká příliš mnoho změn, což však vůbec nemusí být špatná věc. Pokud jste svobodní, pravděpodobně tomu tak nyní i zůstane. Pokud jste ve vztahu, potom v něm také zůstanete. Zároveň se zdá, že váš vztah bude tento rok pokračovat ve stejném rytmu jako dosud. Pokud čelíte nějakým problémům, ty vám momentálně zůstanou. Pokud se vše zdá v pořádku, bude tomu tak i nadále. Horoskop Býk 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Zdraví

Jak už bylo zmíněno, Mars se po celou první polovinu roku bude nacházet ve Vahách. Kvůli tomu pro vás bude práce více stresující, což může mít negativní vliv na vaše psychické zdraví. Naštěstí však budete obdařeni nárustem energie. Využijte tuto nabytou energii k zábavným a odpočinkovým činnostem, abyste vyvážili hladinu vašeho stresu. Skutečně to bude působit přímo zázračně. Horoskop Býk 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Kariéra

Od začátku roku se až po konec července bude Mars nacházet ve Vahách. To předpovídá, že budete mít mnohem víc práce než tomu tak obvykle je. Avšak toto nebeské spojení dále naznačuje, že budete obdaření velkou dávkou energie, abyste všechnu novou práci dobře zvládali. Během tohoto období navíc budete čelit důležitým obchodním rozhodnutím, které budou požadovat hodně přemýšlení abyste se ujistili, že vykročíte správným směrem.

Roční horoskop Býk 2023

Pozor na manipulaci, která by vám mohla zkomplikovat vás vztah. Vyhněte se jí i v případě, že chcete navázat na minulost.

Rodina

Rodina je pro vás za každé situace oporou a vy zase pro ni. To měnit nechcete a nebudete. Pokud k některým z vás byl osud lakomý, co se blízkých příbuzných týče, vytvořili jste si a dále tvoříte rodinu náhradní.

Práce

Hned na začátku roku budete prožívat velkou radost, která vám vydrží až do jarních měsíců, kdy v práci přijde určitá stagnace. Tohle období se vám podaří překonat a v práci se dozvíte o nějakém tajemství, které se bude týkat změny a něčeho nového, co zatím nebude mít reálné základy. Bude to ale znamenat konec beznaděje, která pro vás do té doby byla dost znepokojivá. Na konci roku pak přijde posun ve vaší práci, nebo dokonce povýšení.

Vztahy

V lásce se Býci prosím připravte na to, že budou znít rány jako z pušky. Láska Býků v roce 2023 má podobu třaskavé, ale dobře mířené střely. Horoskop soudí, že se nemusíte bát neuvážených vzplanutí, ale spíš, že dokážete svoji třeskutou emocionální aktivitu zacílit skutečně správným směrem. Až za sto let budou historikové proházet milostnou korespondenci všech znamení zvěrokruhu, rozhodně užasnou nad jasnozřivostí a energií Býka, jíž v roce 2023 oplýval a díky níž vyčníval nad ostatní. Podle horoskopu by z letošního života Býka šel sestavit i skvělý románový manuál s happyendem.

Peníze

Býk si v práci dokáže najít překvapivě i jistý odpočinek; a práce pomůže vytvořit harmonickou protiváhu domovu a soukromí. Horoskop prozrazuje, že dařit se Býkům bude zejména tam, kde se pracuje s grafy, čísly a hlavně skutečnými lidmi. Rok 2023 ukáže Býkům, jak to vypadá, když pomoc padá na úrodnou půdu. Zde z ní klíčí nejen úžasné pocity štěstí, ale také opravdové trvalé hodnoty, jichž se můžete kdykoli dotknout rukou či přinejmenším vzpomínkou.

Finance

Začátkem roku bude práce hrou, pak přijde opojení úspěchem i penězi. Ale pozor, abyste na nich nelpěli, to by se nevyplatilo. Podzim značí určitou stagnaci, ale v zimě se objeví pracovní příležitost.

Astrologova rada

Milí Býci, vesmír má pro vás na rok 2023 v záloze nejedno zajímavé překvapení! Na svědomí to bude mít nevyzpytatelná planeta Uran, ale konec konců, není to pro vás žádná novinka. O nečekané životní změny se vám postaral již v předchozím roce 2023, takže už vás nejspíš nezaskočí, když věci ve vašem životě začnou nabírat nečekaný spád! Nejsilněji to pocítí ti z vás, kteří přišli na svět v posledních dubnových nebo prvních květnových dnech.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Býk červen 2022

Dozvědí se nějakou tajnou informaci, tajemství. Černá Luna a Uran vnášejí do života Býků karmické …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *