Horoskop Blíženci září 2022

Úplněk bude plný emocí. Měli by si nastavit pravidla, jak a s kým chtějí žít nebo pracovat. Vztahy lidí kolem nich, např. rodinné, sousedské apod. Horoskop Blíženci září 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Začátek nového školního roku pro blížence může být v hodně aspektech náročný. Ať už se bude jednat o nervozitu v práci, studijní povinnosti nebo starosti s dětmi, nebudete je snášet moc dobře. Horoskop Blíženci září 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Mnohé úkoly jste před prázdninami odložili na dobu neurčitou a teď vás začínají dohánět.

Ke konci září na vás budou mít velký vliv fáze Měsíce a měli byste si proto dávat větší pozor na své zdraví. Hrozí úrazy horních končetin, případně nemoci dýchací soustavy. Horoskop Blíženci září 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Září je pro Blížence mostem od jednoho způsobu života ke druhému. Horoskop Blížence nabádá, aby se vzdali roztomilosti koťátka a ukázali ostatním, že mají tygří drápky.

Měsíční horoskop Blíženci září 2022

A nejenom to. Podle horoskopu na září Blíženci opravdu dokážou zahnat žízeň po životě.

Kariéra

Nepodnikejte proto nic riskantního a šetřete se. Pokud se vám už nějakou dobu někdo líbí, září je ideálním obdobím na to, abyste udělali první krok.

Rodina

Dávejte si však pozor na zdravotní komplikace, které by ve vás mohly vyvolat stresující události v rodinném kruhu. O své tělo je třeba pečovat, a tak určitě nezapomínejte na cvičení a pestrou stravu plnou vitamínů a minerálů.

Práce

Září je pro Blížence mostem od jednoho způsobu života ke druhému. Horoskop Blížence nabádá, aby se vzdali roztomilosti koťátka a ukázali ostatním, že mají tygří drápky. Září je pro Blížence mostem od jednoho způsobu života ke druhému.

Vztahy

V tomto období zřejmě nebudete schopni ubránit se nervozitě.Budete teď o něco pomalejší, nejistější a přesně takto budete působit i na ostatní jedince.Teď si při práci budete velmi zakládat na pořádku a systematičnosti, zřejmě proto, že se příliš bojíte problému a překážek, a tak se jim budete snažit vyhnout ještě dříve, než se objeví.Začátek nového školního roku pro blížence může být v hodně aspektech náročný.

Peníze

Milí Blíženci, květen bude pro vás trochu náročnější. Máte ale dostatek síly všechno zvládnout. Co se týká vztahů a lásky, tam vám to úplně neklape. Je ale možné, že je to tím, že jste si vybrali toho nesprávného partnera. Zkuste si vypsat všechna pro a proti, proč se svým protějškem ve vztahu setrváváte. V zaměstnání se také mohou vyskytnout problémy, ale když na sobě zapracujete, vše se vyřeší. Láska a přátelství Potkáte osůbku, která vás okouzlí. Čím častěji se s ní ale budete stýkat, tím si nebudete jisti, zda je pro vás ta pravá. Vyslechněte své okolí, které ji vidí beze všech příkras. Ušetříte si zklamání. Peníze a práce Dostanete nabídku na práci nebo přivýdělek. Vypadá to opravdu dobře, ale bohužel jen vypadá. Nechte si zkontrolovat smlouvy právníkem, ať se nedostanete do průšvihu. Ne každý to s vámi myslí dobře.

Astrologova rada

Ve svém volném čase máte spoustu plánů a určitě se ani chvíli nenudíte. Je pravděpodobné, že máte na každý den rozpis a poctivě si odbouráváte splněné úkoly. Nyní se chcete také vzdělávat a věnujete se sportovním aktivitám, které vám přináší velkou energii. Mars je do 22. dubna v úžasném trigonu s Jupiterem a vy jste velmi činorodí a plní nápadů. Zažijete s rodinou příjemné chvíle a všichni jsou vám vděční za to, že se je snažíte zapojit do různých aktivit. Vždycky je totiž něčím překvapíte a je s vámi velká zábava a legrace. Jistě se také v tomto měsíci rozhodnete pro zakoupení pěkných dekorací do vašeho domova. Do 18. dubna se můžete vydat na nákupy s blízkými přáteli, kteří vám moc dobře poradí s výběrem. Uvidíte, že prožijete naprosto senzační dny a také uděláte velmi výhodné investice.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Blíženci květen 2023

Uvědomí si svou hodnotu. Úplněk ve Vahách nastane 28/08/2022 . Úplněk vnese jasno do partnerské …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *