Horoskop Blíženci únor 2023

Novoluní přináší důležitou osobu do života Blíženců. Otevře se jim cesta do společnosti. Mohou změnit prostředí, místo pobytu nebo změnit práci. Splní si své sny. Horoskop Blíženci únor 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Blíženci budou mít v únoru sklony k depresím. Rádi trávíte čas s přáteli na vzduchu, a to vám pracovní povinnosti znemožňují. Horoskop Blíženci únor 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Toto špatné naladění by se mohlo promítat i do ostatních aspektů vašeho života, proto se snažte volný čas věnovat péči o svou psychickou pohodu.

Bude vás také silně ovlivňovat Slunce. Díky němu se projeví vaše schopnosti vychovávat děti a zároveň jim porozumět, a proto budete schopni vyřešit problémy, se kterými jste si jindy možná nevěděli rady. Horoskop Blíženci únor 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Co čeká Blížence? Nevyhnete se krizové komunikaci; čeká Vás dohadování se o financích a prioritách. Nafoukněte záchranný člun na oceán poznámek, kam vyplujete; vezměte lopatu na hromadu úkolů a plavky do vodopádu požadavků.

Měsíční horoskop Blíženci únor 2023

Nicméně i přes to všechno budou Blíženci pozitivně naladěni a tak říkajíc „na koni“.

Kariéra

Podpořte je hlavně v období testů a zkoušek. Vlivem Slunce vám v tomto období nebude příliš záležet na tom, co si o vás druzí myslí.

Rodina

Půjdete si svou vlastní cestou a nenecháte se nikým zviklat. Na své okolí byste však mohli působit až egocentricky, a proto je dobré zachovat si jistou dávku empatie vůči ostatním.

Práce

Co čeká Blížence? Nevyhnete se krizové komunikaci; čeká Vás dohadování se o financích a prioritách. Nafoukněte záchranný člun na oceán poznámek, kam vyplujete; vezměte lopatu na hromadu úkolů a plavky do vodopádu požadavků. Co čeká Blížence? Nevyhnete se krizové komunikaci; čeká Vás dohadování se o financích a prioritách.

Vztahy

Kdybyste například v práci nenaslouchali požadavkům nadřízených, mohlo by se vám to škaredě vymstít.Toto období bude poněkud chladnější, co se týče lásky a mileneckých vztahů.Velké city však budete chovat k přátelům.Blíženci budou mít v únoru sklony k depresím.

Peníze

Milí Blíženci, květen bude pro vás trochu náročnější. Máte ale dostatek síly všechno zvládnout. Co se týká vztahů a lásky, tam vám to úplně neklape. Je ale možné, že je to tím, že jste si vybrali toho nesprávného partnera. Zkuste si vypsat všechna pro a proti, proč se svým protějškem ve vztahu setrváváte. V zaměstnání se také mohou vyskytnout problémy, ale když na sobě zapracujete, vše se vyřeší. Láska a přátelství Potkáte osůbku, která vás okouzlí. Čím častěji se s ní ale budete stýkat, tím si nebudete jisti, zda je pro vás ta pravá. Vyslechněte své okolí, které ji vidí beze všech příkras. Ušetříte si zklamání. Peníze a práce Dostanete nabídku na práci nebo přivýdělek. Vypadá to opravdu dobře, ale bohužel jen vypadá. Nechte si zkontrolovat smlouvy právníkem, ať se nedostanete do průšvihu. Ne každý to s vámi myslí dobře.

Astrologova rada

Milí Blíženci, ač je pro vás tento měsíc trochu náročnější, díky svému optimismu to všechno báječně zvládnete. Ve vztazích máte tak trochu nereálná očekávání a možná se stýkáte s nevhodným protějškem. Od 9. května je Venuše ve vašem znamení, ale tvoří nehezkou kvadraturu s Neptunem. Brzy si tedy uvědomíte, že se nejedná o vaši krevní skupinu a vyčkáte na toho správného partnera. V pracovní oblasti můžete jednat od 4. května trochu opožděně a také zapomínáte na podstatné věci. Váš nadřízený je na vás velmi rozladěný, tudíž neleníte a vše dáváte hned do pořádku. Nakonec vás tedy šéf pochválí a vaše snahy ocení. Co se týče vaší energie, od 20. května dbejte větší opatrnosti a šetřete své síly. Slunce je sice ve vašem znamení, ale utvoří negativní kvadraturu s Neptunem. Jste tedy více unavení a je vhodné spíše odpočívat a chodit na procházky do přírody.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Blíženci květen 2023

Uvědomí si svou hodnotu. Úplněk ve Vahách nastane 28/08/2022 . Úplněk vnese jasno do partnerské …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *