Horoskop Blíženci srpen 2022

 Zatmění Slunce podtrhuje toto téma. Úplněk nastane 24/10/2022 . Úplněk uzavře a vnese jasno do finanční situace. Kolem úplňku je dobré mít zaplacené veškeré pohledávky. Horoskop Blíženci srpen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V srpnu budou blíženci hodně žárliví. Přestože budete mít za to, že jste takoví neprávem a spíše se jedná o věc ega, vaše pocity vám nedají spát a jediná záminka se do vás zaryje na celé dny. Horoskop Blíženci srpen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

V tomto případě byste ale neměli jednat instinktivně a případnou konfrontaci spíše zakládat na důkazech.

Mohou se u vás projevit mnohé kladné vlastnosti, a to zejména po stránce fyzické kondice. Budete vytrvalí, neústupní a cílů, které jste si stanovili, budete chtít za každou cenu dosáhnout. Horoskop Blíženci srpen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Blíženci v srpnu dají hodně na to, jak věci a lidé vypadají a jak jejich slova zní. Blíženci budou velmi společenští, i když by Vám v tom chtěl bránit třeba sám Lucifer, Vy se rozhodně nedáte.

Měsíční horoskop Blíženci srpen 2022

V lásce a partnerství dokážete mistrně obrušovat hrany sporů a kulantně řešit nedorozumění.

Kariéra

Díky nadvládě Slunce pro vás bude srpen obdobím obrovské kreativní síly. Horoskop naznačuje, že právě teď je ideální doba na to, abyste popustili uzdu své fantazii a začali se věnovat umění nebo jakékoliv jiné aktivitě, která povzbudí vaši představivost.

Rodina

Organizace lidských zdrojů pro vás bude procházkou růžovou zahradou. Blíženci by díky těmto propůjčeným vlastnostem mohli v tomto měsíci udělat markantní kariérní posun.

Práce

Blíženci v srpnu dají hodně na to, jak věci a lidé vypadají a jak jejich slova zní. Blíženci budou velmi společenští, i když by Vám v tom chtěl bránit třeba sám Lucifer, Vy se rozhodně nedáte. Blíženci v srpnu dají hodně na to, jak věci a lidé vypadají a jak jejich slova zní.

Vztahy

Toto období vám propůjčí velkou dávku tvořivé síly ale i například vůdcovských schopností.Najednou vám nebude dělat problém vzít na sebe větší dávku zodpovědnosti, postavit se do vedení, a rozdat úkoly.V této pozici se navíc budete cítit dobře, a budete tak působit i na ostatní zúčastněné.V srpnu budou blíženci hodně žárliví.

Peníze

V květnu to bude jak na houpačce. Jednou nahoře a podruhé dole. Už na začátku měsíce se můžete pohádat nebo zažít nějaké nepříjemnosti. Bude se to týkat rodinného tajemství a nových začátků. Pak se můžete zamilovat nebo se stávajícím partnerem prožijete lásku, a dokonce i úžasný sex. V průběhu měsíce se můžete i rozejít, protože nebudete mít sílu řešit city a překonávání překážek. Na konci měsíce vám pomůže osud a opět se dáte dohromady a začnete vztah znovu.

Astrologova rada

V tomto období moc nehazardujte se smlouvami a dávejte si pozor na lživé informace. Někdo se vám snaží vnutit něco, co absolutně neodpovídá realitě. Naštěstí zapojíte rozum a je pravděpodobné, že se nakonec rozhodnete správně. Merkur je od 4. května ve vašem znamení a tvoří příjemný trigon se Saturnem. Uvidíte tedy, že i když se to nejprve zdá ošemetné, podaří se vám vyhrát. Jistě si také dávejte obrovský pozor na vysoké investice, které vás čekají od 14. května. Vaše výdaje jsou neuvážené a zdá se, že si dovolíte více, než je zdrávo. Možná dlouhodobě uvažujete nad koupí velmi hodnotné věci, ke které se nemůžete rozhoupat. Nyní se ale rozmyslíte, že do toho jednoduše půjdete, ať to stojí, co to stojí! Tato zbrklost vás však následně velmi zamrzí, protože jste z této koupi velmi zklamaní. Tato zkušenost vám však přinese do budoucna opravdu velké ponaučení.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Blíženci květen 2023

Uvědomí si svou hodnotu. Úplněk ve Vahách nastane 28/08/2022 . Úplněk vnese jasno do partnerské …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *