Horoskop Blíženci říjen 2022

Mars působí v tématu peněz, majetku a hodnot. Finance jsou zaktivovány. Blíženci mohou nakupovat, utrácet, investovat nebo vydělávat peníze. Aktivita bude vložena do stability (domova) a pevných základů, na kterých se dá později vybudovat stabilní příjem. Horoskop Blíženci říjen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Tento podzimní měsíc přinese do života blíženců nával kreativity a odvahy. Ty můžete využít k plnění plánů, které máte už dlouho v hlavě, ale nikdy nebyla správná chvíle je zrealizovat. Horoskop Blíženci říjen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Mimo to je vhodná doba se vrhnout například do oprav domu.

Je možné, že na vás ale také dosáhnou negativní vlivy Uranu a budete jednat až příliš impulzivně a svéhlavě. To by se nemuselo líbit vašemu okolí. Horoskop Blíženci říjen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Blíženci, horoskop na říjen 2022 ukazuje, že Váš žaludek dostane zabrat. Důvodu může být celá řada.

Měsíční horoskop Blíženci říjen 2022

Budete-li hodovat jako kníže, pak je překyselení jen daní za úžasné gurmánské zážitky. Jste-li žena, pak Vám nevolnost možná způsobí těhotenství.

Kariéra

Přestože své nápady máte promyšlené do puntíku, vždy je dobré si od někoho nechat poradit. Začátek nového měsíce přinese touhu po odpočinku a říjen tak bude přímo vybízet ke zpomalení životního tempa.

Rodina

Blíženci by si měli uvědomit, že není potřeba se pořád o něco snažit a někam spěchat. Večery strávené čtením knížek či klidným sledováním filmu jsou naprosto ideální.

Práce

Blíženci, horoskop na říjen 2022 ukazuje, že Váš žaludek dostane zabrat. Důvodu může být celá řada. Blíženci, horoskop na říjen 2022 ukazuje, že Váš žaludek dostane zabrat.

Vztahy

Nezapomínejte také na dostatečný spánek, vaše tělo i mysl vám za něj poděkují.Pokud se v tomto období ocitnete uprostřed nějakého sporu, bude pro vás velmi těžké přiklonit se pouze k jedné ze stran.Vaše rozhodování je pomalejší, protože potřebujete vše pečlivě zvážit.Tento podzimní měsíc přinese do života blíženců nával kreativity a odvahy.

Peníze

Váš vztah je jak na houpačce. Hádky a usmíření a vy se nedokážete ovládnout. Prostě to všechno řešíte s velkými emocemi. Začátkem měsíce bude vše naprosto v pořádku a vy se možná zase zamilujete, ale to vám celý měsíc nevydrží. Přijde jedna malá hádka a je tady rozchod.

Astrologova rada

Možná se rozhodujete nad změnou své image a chcete poradit od svých blízkých. Jejich názory však možná neodpovídají tomu, co se vám líbí. Venuše je od 14. května v nepříjemné kvadratuře s Jupiterem a je možné, že nakonec dáte na ostatní. Planety však radí nenechat se přemluvit k něčemu, co nechcete! Změna se vám totiž následně vůbec nelíbí a jste tak akorát zklamaní. Také si dávejte od 4. května pozor na jisté intriky v rodině a na faleš. Vy však velmi rychle prokouknete, o koho se jedná a nedělá vám potíže vyříkat si to s dotyčnou osobou. Ve finále si z toho pak vůbec nic neděláte a svou pozornost věnujete něčemu jinému. Správně, Blíženci, středem vašeho zájmu se pravděpodobně stane čtení literatury nebo také výtvarná oblast! Zaujmou vás tedy především umělecké směry a dá se říct, že vás to zcela pohltí. Hvězdy to plně doporučují, nový koníček vás pořádně nakopne!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Blíženci květen 2023

Uvědomí si svou hodnotu. Úplněk ve Vahách nastane 28/08/2022 . Úplněk vnese jasno do partnerské …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *