Horoskop Blíženci prosinec 2022

Někteří Blíženci ukončí vše na téma sexuality. Řešení alimentů, milenecký svazek, dítě apod. Mars přináší zvýšené tempo běžného života. Pozor na možné závažnější konflikty se sousedy, příbuznými, druhými lidmi. Horoskop Blíženci prosinec 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Blíženci v prosinci chvilku neposedí. Venuše v pozici kozoroha je nabije láskou a energií. Horoskop Blíženci prosinec 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Neustále se budete strachovat o své blízké a přes svátky budete výborní hostitelé. Měli byste si ale uvědomit, že Vánoce jsou hlavně svátky pohody a tu dopřát také sobě. Horoskop Blíženci prosinec 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Prosinec 2022 je pro Blížence měsícem nových přání. Ta stará si můžete zkusit nadělit pod stromeček, ale horoskop upozorňuje, že jsou to pro Vás jen staré mapy mořeplavců.

Měsíční horoskop Blíženci prosinec 2022

Vy nyní toužíte po nových světech a zážitcích. Blíženec chce setřást pouta a volně vkročit do dalšího roku bez okovů.

Kariéra

Neváhejte si udělat výlet pouze s partnerem a vše ostatní hodit za hlavu.Po sexuální stránce budete romantičtí a vášniví a vaše druhá polovička to ocení. Pokud se tak však nestane, může to mít zničující následky.

Rodina

V tomto období se perfektně naladíte na vánoční atmosféru – skoro tak, jako tomu bylo ve vašem dětství. Užijte si tento klidný čas, ať jste do dalšího roku připraveni vkročit s plnou ráží a motivací.

Práce

Prosinec 2022 je pro Blížence měsícem nových přání. Ta stará si můžete zkusit nadělit pod stromeček, ale horoskop upozorňuje, že jsou to pro Vás jen staré mapy mořeplavců. Prosinec 2022 je pro Blížence měsícem nových přání.

Vztahy

Všichni Blíženci měli tento rok velice nabitý, a proto si o svátcích nebojte dopřát trošku pohody.Kvalitně strávený čas s rodinou je jednoduše k nezaplacení a o tom vás prosinec mnohokrát přesvědčí.Blíženci v prosinci chvilku neposedí.

Peníze

Práce vám tento měsíc přináší samé překážky a nepříjemnosti. Možná byste se tam měli objevovat sporadicky a nic velkého neřešit. V ničem se raději neangažujte a spíše buďte postranním pozorovatelem. Pokud vás někdo bude kontaktovat kvůli radě, přemýšlejte, co odpovíte.

Astrologova rada

Milí Blíženci, ač je pro vás tento měsíc trochu náročnější, díky svému optimismu to všechno báječně zvládnete. Ve vztazích máte tak trochu nereálná očekávání a možná se stýkáte s nevhodným protějškem. Od 9. května je Venuše ve vašem znamení, ale tvoří nehezkou kvadraturu s Neptunem. Brzy si tedy uvědomíte, že se nejedná o vaši krevní skupinu a vyčkáte na toho správného partnera. V pracovní oblasti můžete jednat od 4. května trochu opožděně a také zapomínáte na podstatné věci. Váš nadřízený je na vás velmi rozladěný, tudíž neleníte a vše dáváte hned do pořádku. Nakonec vás tedy šéf pochválí a vaše snahy ocení. Co se týče vaší energie, od 20. května dbejte větší opatrnosti a šetřete své síly. Slunce je sice ve vašem znamení, ale utvoří negativní kvadraturu s Neptunem. Jste tedy více unavení a je vhodné spíše odpočívat a chodit na procházky do přírody.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Blíženci červenec 2022

Přichází nečekaný obrat na téma peněz, hodnot a majetku. Venuše a Merkur se pohybují ve …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *