Horoskop Blíženci listopad 2022

Blíženci se zastaví, dožene je minulost. Nedořešené záležitosti.  Co chtějí stihnout musí udělat do konce května, pak až 23/12/2022, kdy nabere Merkur přímí chod. Úplněk ve Střelci nastane 26/05/2022. Horoskop Blíženci listopad 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Listopad je pro blížence období příprav na Vánoce. Ty byste neměli nechat na poslední chvíli. Horoskop Blíženci listopad 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Díky tomu, že se vyhnete předvánoční horečce, dokážete si v následujících týdnech zachovat duševní pohodu, která pro vás bude zásadní.

Ve věci financí budete v této době značně zdrženliví, zodpovědní a budete pečlivě zvažovat, za co utratíte peníze, což vám může mimo jiné přidat na finanční stabilitě. Neměli byste však šetřit na kvalitní stravě, kterou si vaše tělo před svátky zaslouží a psychickém rozvoji, například v podobě vzdělávacích kurzů. Horoskop Blíženci listopad 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Blíženci zatouží po přísnosti. Horoskop navozuje představu Blížence jako hrdého vlajkonoše, který udává tempo a směr.

Měsíční horoskop Blíženci listopad 2022

Můžete se proto těšit, že listopad z Vás udělá postavu, jako z románu. Kdo by nemiloval toho, jenž hrdě jde za svými ideály.

Kariéra

Během tohoto období vám naprostá upřímnost nebude dělat žádný problém. Když se vás někdo zeptá na názor, nebudete se ostýchat říct mu holou pravdu.

Rodina

Vaše energie by mohla přitáhnout podobně smýšlející lidi, nicméně pozor na falešné jedince, kteří vás chtějí pouze zmanipulovat pro svůj vlastní prospěch. Je potřeba rozeznat autentičnost od faleše.

Práce

Blíženci zatouží po přísnosti. Horoskop navozuje představu Blížence jako hrdého vlajkonoše, který udává tempo a směr. Blíženci zatouží po přísnosti.

Vztahy

Pokud se v tomto období ocitnete uprostřed nějakého sporu, bude pro vás velmi těžké přiklonit se pouze k jedné ze stran.Vaše rozhodování je pomalejší, protože potřebujete vše pečlivě zvážit.Pokud máte interpretovat svůj vlastní názor, vaše vyjadřování je spíše těžkopádné.Listopad je pro blížence období příprav na Vánoce.

Peníze

Zaměřte se nyní na své zájmy a myslete samostatně. Pokud budete chtít změnit domov, nebo svoji image, ptejte se jen sami sebe, co se vám líbí. Když se necháte někým někam dotlačit, nebudete spokojeni.

Astrologova rada

Milí Blíženci, v pracovní oblasti se docela výrazně posunete vpřed a vysloužíte si obrovské odměny. Merkur je až do 18. dubna ve skvělém sextilu s Marsem ve vašem znamení a lákají vás nové výzvy. Jste bystří a umíte dopředu odhadnout všechny možné problémy, které mohou vzniknout. Také v oblasti vztahů máte vcelku pěkné období. Venuše je do 13. dubna v příjemném sextilu s Marsem a máte před sebou vášnivé a dobrodružné chvíle. Dejte si však pozor na chaotické a nesrozumitelné jednání ze strany vašeho idola. Možná se v něm úplně nevyznáte a nevíte, jestli s ním můžete do budoucna počítat. Určitě si v tomto měsíci také naplánujete různé výlety nebo činnosti. Mars je do 22. dubna ve vašem znamení a potřebujete nejenom pohyb, ale chcete také poznávat nové věci. Vhodné je tedy věnovat se nějakému sportu, zelenou má ale také například čtení naučné literatury.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Blíženci květen 2023

Uvědomí si svou hodnotu. Úplněk ve Vahách nastane 28/08/2022 . Úplněk vnese jasno do partnerské …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *