Horoskop Blíženci leden 2023

Novoluní otevírá cestu k práci, úspěchu a kariéře. Blíženci mohou pomýšlet na novou práci, pracovní postup. Ideální doba na pohovory. Pokud v minulosti zaseli semínko úspěchu, pak nyní budou sklízet plody. Horoskop Blíženci leden 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Blížencům leden přinese změny ve vztazích. S příchodem nového roku si začnete uvědomovat věci, které vám nevyhovují, ale naopak i věci, které si na nich opravdu ceníte. Horoskop Blíženci leden 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Je vám přirozené si vztahy šlechtit, takže se v nich budete cítit jako ryba ve vodě.

Velmi jednoduše se nadchnete pro nové cíle, které si pro letošní rok stanovíte, avšak často pro vás nebude jednoduché v nich vytrvat. Některé z nich pro vás ale mohou být přelomové. Horoskop Blíženci leden 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Blíženci, pozor ať se neudávíte, tedy pokud nyní při čtení horoskopu jíte oběd či mlsáte mňamózní svačinu. Leden je totiž měsícem, kdy se rozhodnete něco zásadního ze své vůle ukončit, respektive změnit život a začít tak říkají znova – že by za tím vězelo nějaké novoroční předsevzetí?

Měsíční horoskop Blíženci leden 2023

Blíženci, pozor ať se neudávíte, tedy pokud nyní při čtení horoskopu jíte oběd či mlsáte mňamózní svačinu. Leden je totiž měsícem, kdy se rozhodnete něco zásadního ze své vůle ukončit, respektive změnit život a začít tak říkají znova – že by za tím vězelo nějaké novoroční předsevzetí?

Kariéra

Vaše schopnost navazovat nová přátelství vám s těmito výzvami může dokonce pomoci. Leden přinese emocionální chladnost, co se týče partnerských a mileneckých vztahů.

Rodina

Pokud jste byli dosud zavaleni city, nyní zaujmete racionální přístup. Také se konečně uvolní prostor pro budování přátelských vztahů, a tak je dosti možné, že vám do života přijdou úplně noví lidé.

Práce

Blíženci, pozor ať se neudávíte, tedy pokud nyní při čtení horoskopu jíte oběd či mlsáte mňamózní svačinu. Leden je totiž měsícem, kdy se rozhodnete něco zásadního ze své vůle ukončit, respektive změnit život a začít tak říkají znova – že by za tím vězelo nějaké novoroční předsevzetí? Blíženci, pozor ať se neudávíte, tedy pokud nyní při čtení horoskopu jíte oběd či mlsáte mňamózní svačinu.

Vztahy

Jen si dávejte pozor na to, abyste si do života nepřitáhli osoby s toxickou energií.Blížencům leden přinese změny ve vztazích.

Peníze

V květnu to bude jak na houpačce. Jednou nahoře a podruhé dole. Už na začátku měsíce se můžete pohádat nebo zažít nějaké nepříjemnosti. Bude se to týkat rodinného tajemství a nových začátků. Pak se můžete zamilovat nebo se stávajícím partnerem prožijete lásku, a dokonce i úžasný sex. V průběhu měsíce se můžete i rozejít, protože nebudete mít sílu řešit city a překonávání překážek. Na konci měsíce vám pomůže osud a opět se dáte dohromady a začnete vztah znovu.

Astrologova rada

Milí Blíženci, v pracovní oblasti se docela výrazně posunete vpřed a vysloužíte si obrovské odměny. Merkur je až do 18. dubna ve skvělém sextilu s Marsem ve vašem znamení a lákají vás nové výzvy. Jste bystří a umíte dopředu odhadnout všechny možné problémy, které mohou vzniknout. Také v oblasti vztahů máte vcelku pěkné období. Venuše je do 13. dubna v příjemném sextilu s Marsem a máte před sebou vášnivé a dobrodružné chvíle. Dejte si však pozor na chaotické a nesrozumitelné jednání ze strany vašeho idola. Možná se v něm úplně nevyznáte a nevíte, jestli s ním můžete do budoucna počítat. Určitě si v tomto měsíci také naplánujete různé výlety nebo činnosti. Mars je do 22. dubna ve vašem znamení a potřebujete nejenom pohyb, ale chcete také poznávat nové věci. Vhodné je tedy věnovat se nějakému sportu, zelenou má ale také například čtení naučné literatury.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Blíženci květen 2023

Uvědomí si svou hodnotu. Úplněk ve Vahách nastane 28/08/2022 . Úplněk vnese jasno do partnerské …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *