Horoskop Blíženci květen 2023

Uvědomí si svou hodnotu. Úplněk ve Vahách nastane 28/08/2022 . Úplněk vnese jasno do partnerské a pracovní oblasti. Blíženci se mohou otevřít nové lásce, nebo uzavřít starý nefunkční vztah. Horoskop Blíženci květen 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V květnu se budou blíženci snažit kompenzovat svému okolí, konflikty, které vyvolali v předešlých měsících. Díky Venuši jim to půjde jako po másle – dodá vám totiž trpělivost, oddanost a nesobeckost. Horoskop Blíženci květen 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Nepočítejte ale s tím, že všechno napravíte několika sladkými slůvky. Některé vztahy jsou zkrátka narušené až příliš.

Tato planeta vás také dožene ve věci peněz. Horoskop Blíženci květen 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Neradi to říkáme, ale Blížence čeká takový malý pomyslný “kopaneček” do zadnice. Pokud čekáte na schválení nějaké žádosti, tak se nanejvýš dočkáte odkladu, nebo budete muset celou věc urgovat.

Měsíční horoskop Blíženci květen 2023

Popravdě, není ani vhodná doba na žádost o zvýšení platu, případně žádost o ruku. Nicméně květnovým symbolem by mohlo být i vejce, které značí počátek nového života.

Kariéra

Často budete mít sklony dělat obrovské nákupy věcí, které ve skutečnosti nevyužijete. Toho si může všimnout i vaše okolí a mnozí se nebudou ostýchat tyto vaše sklony probírat s ostatními.

Rodina

O tom se na vlastní kůži přesvědčíte, když vyrazíte na společný výlet nebo třeba na večeři. Blíženci budou otevřeni budování silnějších pout a nebude jim dělat problém říct, co mají na mysli.

Práce

Neradi to říkáme, ale Blížence čeká takový malý pomyslný “kopaneček” do zadnice. Pokud čekáte na schválení nějaké žádosti, tak se nanejvýš dočkáte odkladu, nebo budete muset celou věc urgovat. Neradi to říkáme, ale Blížence čeká takový malý pomyslný “kopaneček” do zadnice.

Vztahy

Vaše skvělé naladění budete šířit i mezi ostatní, díky čemuž pro ně bude trávení času s vámi hotová radost.V květnu se budou blíženci snažit kompenzovat svému okolí, konflikty, které vyvolali v předešlých měsících.

Peníze

Práce vám tento měsíc přináší samé překážky a nepříjemnosti. Možná byste se tam měli objevovat sporadicky a nic velkého neřešit. V ničem se raději neangažujte a spíše buďte postranním pozorovatelem. Pokud vás někdo bude kontaktovat kvůli radě, přemýšlejte, co odpovíte.

Astrologova rada

Jste svěží a plní nových nápadů, které udělají obrovský dojem i na nadřízeného. Ukážete, že máte mnoho znalostí a umíte si pěkně pohrát s povinnostmi. Merkur je až do 18. dubna v báječném sextilu s Marsem ve vašem znamení, jste tedy i extrémně výřeční. Nebojíte se ani větší zodpovědnosti, takže se vrhnete i do větších výzev. Hodně vám to myslí a šanci na úspěch máte doslova na dosah. V těchto dnech může také dojít ke zvýšení vašeho platu. Avšak do 22. dubna si dávejte pozor na jisté intriky na pracovišti. Jistý kolega vás může za zády pomlouvat a vy mu možná až moc důvěřujete! V tomto období je lepší nechávat si určité věci jen pro sebe, protože vám někdo nepřeje úspěch. Všechno zlé je ale pro něco dobré, Blíženci. Alespoň poznáte, kdo to s vámi myslí upřímně a je vaším dobrým přítelem.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Blíženci červenec 2022

Přichází nečekaný obrat na téma peněz, hodnot a majetku. Venuše a Merkur se pohybují ve …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *