Horoskop Blíženci duben 2023

Novoluní ve vlastním znamení přinese mnoho komunikace, cest a cestování. Splní si své sny. Nejdříve je potřeba si vyřešit všechny resty. Od 23/03/2022 se konečně vše pohne a Blíženci se pohnou kupředu, zrealizují své projekty. Horoskop Blíženci duben 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Duben bude pro blížence ve znamení hádek. Ať už se bude jednat o kohokoliv, budete schopni se hádat kvůli maličkostem a později byste toho mohli litovat. Horoskop Blíženci duben 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Mimo konflikty se budete také vracet ke starým křivdám z minulosti. Neměli byste se ale snažit proti těmto pocitům bojovat, spíše je zkusit analyzovat a vzít si z nich ponaučení.

Vztahy pro vás v tomto období budou tvrdý oříšek, protože budete nezkrotně toužit po svobodě, ale zároveň si udržovat loajalitu. Horoskop Blíženci duben 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Horoskop na duben ukazuje, že Blížencům se splní velké přání. Však zároveň je i třeba přiznat a připomenout staré přísloví že, bez práce nejsou koláče.

Měsíční horoskop Blíženci duben 2023

Pracovitý mraveneček či včelka mají mnohem větší šanci a sladkou odměnu. Lenošní Blíženci se dočkají leda otrub.

Kariéra

Toto rozpolcení vám také na náladě nepřidá. Duben přeje mentální energii a vy nebudete mít problém cokoliv zařídit či domluvit.

Rodina

Váš mozek pojede na plné obrátky, nicméně pozor na to, abyste neřekli něco, čeho budete později litovat. Blíženci si všimnou, že dovedou velice efektivně absorbovat informace, proto doporučujeme věnovat čas samostudiu, kulturním zážitkům nebo cestování do dosud nepoznaných zemí.

Práce

Horoskop na duben ukazuje, že Blížencům se splní velké přání. Však zároveň je i třeba přiznat a připomenout staré přísloví že, bez práce nejsou koláče. Horoskop na duben ukazuje, že Blížencům se splní velké přání.

Vztahy

V tomto období můžete očekávat velkou energii, a to jak v kariéře, tak ve vztazích.Konečně si začnete věřit, což se projeví hlavně navenek ve vašem vystupování ve společnosti a při jednání s ostatními jedinci.Zde je jednoznačně lepší zvolit asertivní přístup, avšak mohou se u vás objevit i problémy s kontrolováním temperametu.Duben bude pro blížence ve znamení hádek.

Peníze

Zaměřte se nyní na své zájmy a myslete samostatně. Pokud budete chtít změnit domov, nebo svoji image, ptejte se jen sami sebe, co se vám líbí. Když se necháte někým někam dotlačit, nebudete spokojeni.

Astrologova rada

I když vás v tomto měsíci čeká velmi příjemné setkání, z dotyčné osoby máte smíšené pocity. Možná jí totiž na jednu stranu naivně důvěřujete, ale pak si zase nejste jistí, zda to myslí vůbec vážně. Venuše je od 9. května ve vašem znamení, ale tvoří nepříznivou kvadraturu s Neptunem. Je pravděpodobné, že tento člověk má ve vašem okolí pověst podivína a ostatní vás od toho odrazují. Jedná se o někoho, kdo neví, co opravdu chce a zvláště kolem 14. května dojde k jistému zklamání. Sundejte růžové brýle Blíženci a podívejte se pravdě do očí. Zjistíte, že je v tomto případě lepší nic neuspěchat a při nejhorším si počkat na někoho víc seriózního. Máte pravdu, hvězdy vám to nyní trochu komplikují a není vhodná doba jít do stabilního závazku. Zřejmě totiž nemá ani dlouhého trvání a vaše touhy se nakonec nenaplní tak, jak si přejete. Vy se však rychle otřepete a do budoucna máte dobré vyhlídky.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Blíženci květen 2023

Uvědomí si svou hodnotu. Úplněk ve Vahách nastane 28/08/2022 . Úplněk vnese jasno do partnerské …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *