Horoskop Blíženci červenec 2022

Přichází nečekaný obrat na téma peněz, hodnot a majetku. Venuše a Merkur se pohybují ve vlastním znamení Blíženců, a ti tak mají na pilno. Chtějí se líbit, být všude vidět a slyšet. Zpětný chod Merkur nabere 30/05/201. Horoskop Blíženci červenec 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V tomto období bude mít na blížence největší vliv Jupiter. Mimo kreativitu vám přinese štěstí a osudové události. Horoskop Blíženci červenec 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Proto mějte v červenci oči na stopkách, protože se může stát, že náhodou narazíte na lásku svého života, nebo událost, která vám obrátí život naruby a vám se úplnou náhodou splní mnohé vaše sny.

Tato planeta je bohužel také spojována s touhou po moci a přeceňováním se. Je tedy možné, že se budete snažit zhostit nějakého úkolu, který je nad vaše síly. Horoskop Blíženci červenec 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Červencový horoskop 2022 ukazuje jako zásadní element Zemi. Byť je Vaše znamení vzdušné (živel Blíženců je vzduch), musíte stát nohama na zemi.

Měsíční horoskop Blíženci červenec 2022

Blíženec se promění ve strom, jehož chodidla zapustí kořeny. Jinak řečeno, Blíženci odolají vichřicím, nepohodě a stanou se pojítkem a tmelem společnosti, přátel a rodiny.

Kariéra

Červenec by pro vás mohl být velice emocionálním měsícem. Všechny pocity, které jste v sobě nahromadili, chtějí ven.

Rodina

Blíženci by se v tomto měsíci neměli moc socializovat, protože by na své okolí mohli působit přecitlivěle. Občasná izolace není na škodu, člověk si urovná myšlenky a dobije se energií pro další pokračování jeho životní cesty.

Práce

Červencový horoskop 2022 ukazuje jako zásadní element Zemi. Byť je Vaše znamení vzdušné (živel Blíženců je vzduch), musíte stát nohama na zemi. Červencový horoskop 2022 ukazuje jako zásadní element Zemi.

Vztahy

Může se stát, že v tomto období budete emocionálnější než obvykle.Na lidi ve vašem okolí budete působit velmi mile, obětavě a empaticky.Je zde však tenká hranice, kdy už vaše chování ostatním může připadat jako přecitlivělé a přehnané.V tomto období bude mít na blížence největší vliv Jupiter.

Peníze

Budete mít tolik starostí, že si peněz vůbec nevšimnete, a tak se vše vyřeší i bez vaší iniciativy.

Astrologova rada

Příznivé období očekávejte zejména v obchodních záležitostech. Nejenom, že posbíráte spoustu zajímaných kontaktů, ale také si získáte nějaké ty finance k dobru. Venuše je do 13. dubna v sextilu s vaším znamením, takže štěstí stojí jednoznačně při vás! Nemusíte mít strach z investic, takže si kupte něco hezkého, co vás opravdu moc potěší. Můžete očekávat také drobné dary, nebo i peněžní výhry. Co se týká vyřizování důležitých záležitostí, úspěch můžete mít až do 18. dubna. I když se vám stane, že narazíte na překážku či nějakou nepříjemnost, dokážete jí s chladnou hlavou vyřešit. Děláte rozumné kroky, a pokud se vás snaží někdo vědomě zmást, tak má smůlu! Váš intelekt nikdo nepřebije, protože máte dostatek informací a umíte je využít ve svůj prospěch. Vše vám jde bez velkých problémů a nenecháte se nikým zahnat do kouta, bravo!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Blíženci květen 2023

Uvědomí si svou hodnotu. Úplněk ve Vahách nastane 28/08/2022 . Úplněk vnese jasno do partnerské …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *