Horoskop Blíženci červen 2022

Úplněk nastane 27/09/2022 . Úplněk vnese jasno to oblasti spolupráce, péče a starost o osobu blízkou. Čeká je mnoho práce, zařizování a vyřizování. Mohou očekávat neočekávanou zprávu, která je překvapí a bude se týkat tématu majetku a peněz. Horoskop Blíženci červen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V červnu budou blíženci oplývat rétorickými schopnostmi. Obzvlášť pozitivní vliv to může mít v práci, jelikož vám budou vaši nadřízení naslouchat. Horoskop Blíženci červen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Nespoléhejte však na toto působení příliš, protože vliv Merkuru je vrtkavý, a to mnohdy může mít až katastrofické následky. Když se dostanete do úzkých, jednoduše si vymyslíte nějakou lež, která vás může později dohnat.

Mimo to budete mít chuť vycestovat do zahraničí a poznávat nová místa. Horoskop Blíženci červen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Blíženci, zdalipak víte, co znamená syntetizovat? Nebojte toto není AZ-kvíz. Červnový horoskop pouze Blížence upozorňuje na to, že mají skvělou schopnost svést dohromady protikladné elementy, názory, lidi .

Měsíční horoskop Blíženci červen 2022

Syntéza to je totiž spojení! Tento nový celek může zahrnovat obnovu rodinných vztahů, nebo také skvělý harmonizující recept plný dokonalosti chutí, vůní – případně firemní zlepšovák, za nějž dostanete metal či medaili, či alespoň “chlapácké” poplácání po zádech.

Kariéra

Je tedy vhodná doba cesty plánovat a také najít způsob, jak svoje komunikační schopnosti využít i v cizině. S nástupem června by mohli Blíženci cítit silný vnitřní neklid.

Rodina

Jestliže jste učinili nějaké rozhodnutí, které vás hodilo do neznámých vod, pamatujte, že tyto emoce jsou naprosto normální a vše bude zase brzy v pořádku. Než se opět postavíte na nohy, určitě vyzkoušejte jógové dechové techniky nebo třeba meditaci.

Práce

Blíženci, zdalipak víte, co znamená syntetizovat? Nebojte toto není AZ-kvíz. Červnový horoskop pouze Blížence upozorňuje na to, že mají skvělou schopnost svést dohromady protikladné elementy, názory, lidi . Blíženci, zdalipak víte, co znamená syntetizovat? Nebojte toto není AZ-kvíz.

Vztahy

Červen se může jevit jako období osobních katastrof, ale brzy pochopíte, že to bylo přesně naopak.Může se stát, že v tomto období budete emocionálnější než obvykle.Na lidi ve vašem okolí budete působit velmi mile, obětavě a empaticky.V červnu budou blíženci oplývat rétorickými schopnostmi.

Peníze

Jste ve výborné fyzické kondici. Sport vám nečiní sebemenší problémy. Věnujte se i nadále svému tělu a své kondičce. Věnovaný čas i finanční prostředky sobě samé se vám vrátí formou pevného zdraví.

Astrologova rada

Udržujete si nadhled a dá se říct, že vás nezaskočí žádné požadavky šéfa. Věříte svým schopnostem a umíte je vskutku velmi dobře prodat! Avšak od 4. května si dávejte pozor na zapomínání na důležité povinnosti. Merkur je v negativní kvadratuře s Neptunem a lehce zaměříte své myšlenky někam, kde nejsou momentálně potřeba. Nadřízený z toho není vůbec nadšený a může se zlobit, že nemáte splněné úkoly. Dokážete ho ale příjemně překvapit, protože své chyby obratem napravíte. Snažíte se totiž brát práci spolehlivě a problémům se postavíte čelem. Zejména kolem 31. května máte všechno perfektně zorganizované a tak dojde ke zdárnému zakončení veškeré nedokonané práce. Super, šéf se tedy s největší pravděpodobností nezmůže na žádnou kritiku, takže nezbývá, než vás pořádně pochválit! Možná tedy zlepšíte také vztahy s nadřízeným a získáte si zpět jeho důvěru.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Blíženci květen 2023

Uvědomí si svou hodnotu. Úplněk ve Vahách nastane 28/08/2022 . Úplněk vnese jasno do partnerské …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *