Horoskop Blíženci březen 2023

Novoluní otevírá 13. komnatu Blíženců. Budou přemýšlet kudy se dál ubírat. Mají měsíc na to, aby uzavřeli vše, co nemá nadále fungovat. Horoskop Blíženci březen 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V březnu bude mít na blížence největší vliv planeta Mars. Dodá vám sílu přemýšlet nad svou situací a převzít iniciativu za vlastní osud. Horoskop Blíženci březen 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

To se může projevit hlavně po pracovní stránce. Ať už máte vlastní podnik, nebo pracujete pro nějakou firmu, neustále budete okolí ohromovat novými nápady. Horoskop Blíženci březen 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Třetí měsíc roku 2023, tj. příležitost pro inovace.

Měsíční horoskop Blíženci březen 2023

Blíženci, Edison vymyslel žárovku, Josephine Cochraneová pro změnu vynalezla myčku nádobí . Teď je řada na Vás! Takže, co vymyslíte Vy? Podle horoskopu to nemusí být objev, které změní svět, úplně postačí, když Blíženci změní svůj život zase o kousek k lepšímu.

Kariéra

Dávejte si ovšem pozor na svou neposednou a přelétavou povahu, protože ji může postavené této planety zesilovat.V druhé polovině měsíce si dávejte pozor na úrazy horních končetin, které mohou být v této době náchylnější například na zlomeniny a snažte se snížit jejich fyzickou námahu. Březen otevře dveře k novým aktivitám na každém rohu.

Rodina

Blíženci by právě teď mohli objevit aktivity, které je opravdu naplňují. Chtěli jste se vždy naučit pořádně vařit? Plést? Nebo třeba začít posilovat? Dařit se vám bude prakticky ve všem, takže směle do toho.

Práce

Třetí měsíc roku 2023, tj. příležitost pro inovace. Třetí měsíc roku 2023, tj.

Vztahy

V tomto období můžete očekávat velkou energii, a to jak v kariéře, tak ve vztazích.Konečně si začnete věřit, což se projeví hlavně navenek ve vašem vystupování ve společnosti a při jednání s ostatními jedinci.Zde je jednoznačně lepší zvolit asertivní přístup, avšak mohou se u vás objevit i problémy s kontrolováním temperametu.V březnu bude mít na blížence největší vliv planeta Mars.

Peníze

Váš vztah je jak na houpačce. Hádky a usmíření a vy se nedokážete ovládnout. Prostě to všechno řešíte s velkými emocemi. Začátkem měsíce bude vše naprosto v pořádku a vy se možná zase zamilujete, ale to vám celý měsíc nevydrží. Přijde jedna malá hádka a je tady rozchod.

Astrologova rada

Milostné vztahy prožíváte vážně naplno a daří se vám v nich. Snadno se seznamujete a rádi dáváte najevo své vřelé sympatie. Opačné pohlaví vás neodmítá a s velkým nadšením vás zve na rande, což vás nesmírně těší. Venuše je do 13. dubna v parádním sextilu s Marsem ve vašem znamení, takže zažijete vášnivé chvíle. Pravděpodobně se zakoukáte do velmi upřímné osoby, což vás ze začátku hodně přitahuje. Určitě si však dávejte pozor na svá velká očekávání! Máte totiž štěstí i na typ protějšků, kteří mají sklon snít a realitu si trochu idealizovat. Zřejmě vám tedy mnoho naslibují, ale většinu svých plánů stejně nedodrží. Až do 22. dubna se můžete setkávat s velmi zvláštními osobami, kterým nevidíte do hlavy. Nevíte tedy, co si o nich máte přesně myslet. Poté se však na poli vztahů pročistí vzduch. Zdá se však, že si chcete na chvíli odpočinout a věnujete se spíše přátelským setkáním.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Blíženci červenec 2022

Přichází nečekaný obrat na téma peněz, hodnot a majetku. Venuše a Merkur se pohybují ve …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *