Horoskop Blíženci 2023

Blíženci by si v roce 2023 měli dávat pozor na to, aby nespadli do sebedestruktivních vzorců chování. Na své okolí budou působit vyrovnaně, nicméně v jejich niterním světě budou čas od času svádět boj. Blíženci horoskop 2023 budou mít zaměřený na udržení klidu na duši. Půjdete hluboko v přemýšlení o principech fungování tohoto světa. Dejte ale pozor, aby vám tyto duchovní tendence nepřerostly přes hlavu. Horoskop Blíženci 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Milovat

Vaše milostné vztahy se tento rok prohloubí více, než tomu bylo doposud. Jestliže jste svobodní, mohlo by to znamenat, že lásku najdete u některého z vašich přátel. Pokud už romantický vztah máte, připravte se na to, že bude ještě lepší než v předchozích letech. Věnujte pozornost vašemu partnerovi, abyste zlepšili intimitu ve vašem milostném i sexuálním spojení. Horoskop Blíženci 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Zdraví

Tento rok je pod vlivem Jupiteru, což je velkým přínosem pro váš fyzický i duševní růst. Můžete si zlepšit psychické zdraví a prohloubit vaše vědomosti. Pokud svému tělu dopřejete dostatek pohybu během Merkuru v retrográdu, budete se také těšit ze zlepšení svého fyzického zdraví. Horoskop Blíženci 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Kariéra

Začátkem října se pro vás práce stane poměrně stresující. Budete muset pracovat více a zároveň vás čeká častější řešení problémů s vašimi kolegy. Ti se mohou zdát poněkud otravní a vaši pomoc budou potřebovat více než obyvkle. Zkuste však zachovat chladnou hlavu, podle horoskopu se díky těmto zkušenostem můžete naučit lépe zvládat řešení konfliktů.

Roční horoskop Blíženci 2023

Pozor na přitažlivost v pracovní sféře. Pokud se v práci objeví někdo, s kým budete flirtovat, dejte si pozor na prozrazení nebo se to snažte utajit.

Rodina

Máte obavy o své blízké, kteří jsou starší nebo mají oslabenou imunitu. Myslí vám to dobře, a tak jste schopni navrhnout postupy a plány, které jim pomohou ke zdravotnímu klidu. Budete také nápomocni fyzicky.

Práce

Hned na začátku roku se zamilujete do své práce a budete se snažit ji dělat co nejlépe, protože vás bude naplňovat a obohacovat. Dokonce můžete projít i kurzem nebo školením. V létě nebudete chtít nic řešit a budete před vším zavírat oči. Vzhledem k tomu, že ještě nebude ten správný čas na řešení, uděláte dobře. Koncem roku se vám splní sen nebo přání, které máte v souvislosti s prací, takže si budete užívat klidu a pohody a nebude vás nic trápit.

Vztahy

Vlastní nepozornost či roztržitost Blížence také pozitivně překvapí, když pochopí nové, dosud netušené souvislosti. Víte, že hermelín byl vlastně objeven náhodou? Ano, někdy kolem roku 1500 jistá selka zapomněla sýr ve sklepě. A když ho po čase našla, byl obrostlý bílou plísní. Nejdříve ho chtěla vyhodit, když ho ale ochutnala, byla překvapena jeho báječnou chutí … tedy alespoň tak příběh zmiňuje Wikipedie. Ale zpět do současnosti. V roce 2023 podle horoskopu mnohé narozené ve znamení Blíženců může potkat podobné překvapení – dějinné, dech-beroucí a život proměňující.

Peníze

Láska Blíženců v roce 2023 bude připomínat marmeládu, nebo spíše jam. Víte vlastně, jaký je rozdíl mezi jamem a marmeládou? Marmeláda je tužší, ale dočista rozmixovaná, zatímco jam v sobě má ještě tu a tam kousky celého ovoce. Horoskop tak Blížencům naznačuje, že Vaše láska bude mít podobu něčeho sladkého, ale opravdu tuze rozemletého, doslova „na padrť“. Nehledejte proto v lásce oporu. Užijte si jí, vychutnávejte jí, i když se v ní patrně vůbec nevyznáte – tedy nenajdete pevné záchytné body (kousky celistvého ovoce).

Finance

Už dlouho řešíte práci a zkraje roku se objeví příležitost, která vás okouzlí. Budete v tom dobří. Léto projedete na této vlně, podzim před vás postaví nová rozhodnutí a v zimě máte šanci splnit si profesní sen.

Astrologova rada

Milí Blíženci, v roce 2023 vám hvězdy září do života velmi příznivým světlem! Jste znamení vzdušného živlu a letošní rok bude bohatý na konstelace, které vašemu živlu přejí. Vzduch, to jsou myšlenky, komunikace, nápady, porozumění, vědění a ideály. Hlava bude hrát prim a povede vás v životě správným směrem, kde najdete štěstí a spokojenost. Aby to ovšem nebylo zas příliš snadné, čeká vás úkol, kdy se vaše dvě já musí navzájem zvládnout nějak domluvit! Jako Blíženci jste přece pověstní tím, že ve vás dřímají dvě rozdílné osobnosti a rozhodnout se v životě pouze pro jednu cestu s tím, že ostatní se zavřou, je pro vás přímo nadlidský úkol! Jenomže když se člověk má něčemu věnovat seriózně a taky na své cestě životem něčeho dosáhnout, přináší to i omezení – váš čas a energie nejsou nekonečné! Tento rok pro vás tedy bude rokem příležitostí a postupu kupředu – a zároveň rokem sebezpytování, přehodnocení svých cílů a přijetí větší odpovědnosti. Že by se do vašeho rozlétaného Blíženeckého života konečně vkrádala stabilita?

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Blíženci květen 2023

Uvědomí si svou hodnotu. Úplněk ve Vahách nastane 28/08/2022 . Úplněk vnese jasno do partnerské …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *