Horoskop Beran září 2022

Úplněk vnese jasno do vztahových záležitostí. Berani ukončí vztahy, které nemají pevné základy. Staré a nefunkční partnerství bude ukončeno. Po úplňku by měli vědět, kam je srdce táhne. Horoskop Beran září 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Září je pro berany podobné novému začátku. Často žijí pro změny a tento měsíc jim je poskytne. Horoskop Beran září 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Problémy, které může přinést nový školní rok a konec prázdnin, vás ani zdaleka nezastraší. Naopak, díky postavení Slunce se všem výzvám postavíte čelem, a ještě vám zbyde spousta energie na koníčky a rodinu. Horoskop Beran září 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Brambory jsou nevzhledné, ale když je povaříme, jedná se o docela výživnou pochoutku. Horoskop na září Beranům radí, aby tento měsíc také důkladně povařili a že pak jej teprve ocení.

Měsíční horoskop Beran září 2022

Jak září 2022 ale vařit? Dívejte se kolem sebe, kritizuje, neberte si servítky. V září Váš aktivní, až agresivní, přístup zvítězí.

Kariéra

Svou pozitivní energií budete ale také ovlivňovat své okolí. Dopředu myslete na to, jaký efekt v každém jedinci vyvoláte.

Rodina

V září se raději nepouštějte do žádné mentální práce. Beran totiž bude mít sklony k nervozitě a neuvážlivému chování, a to by mohlo vést k syndromu vyhoření.

Práce

Brambory jsou nevzhledné, ale když je povaříme, jedná se o docela výživnou pochoutku. Horoskop na září Beranům radí, aby tento měsíc také důkladně povařili a že pak jej teprve ocení. Brambory jsou nevzhledné, ale když je povaříme, jedná se o docela výživnou pochoutku.

Vztahy

Horoskop naznačuje, že bude lepší dopřát si nějaký relax, popř.se angažovat v nějaké ruční práci.S manuálními úkony totiž nebudete mít sebemenší problém, ale jak byste měli nad něčím více přemýšlet a dumat, nemuselo by to dopadnout dobře.Září je pro berany podobné novému začátku.

Peníze

Milí Berani, první část měsíce nebude příliš pozitivní. Cítíte se spíše negativně, všechno vás rozhodí a berete si to moc osobně. Ve vztazích si rovněž nebudete připadat milováni. V zaměstnání nebudete stíhat své povinnosti, nápady budou chybět a s nadřízeným se neshodnete. Dokonce budete zvažovat odchod. Vydržte s nějakými závěry do konce května. Potom by se totiž mělo všechno obracet k lepšímu. Láska a přátelství Nechcete se seznamovat, ve vašem momentálním psychickém stavu není pro lásku žádné místo. Bojíte se, že se opět zklamete. Ale už brzy nastane zvrat a vy se beznadějně zamilujete. A bude to vzájemné. Peníze a práce S nadřízeným máte problémy, dokonce vám může vyhrožovat sankcemi, jako je snížení platu. Raději se s ním nedohadujte, nepřineslo by vám to žádný užitek. Když přiznáte chybu, spíše na tom vyděláte.

Astrologova rada

Vaši přátelé vás v tomto měsíci mohou seznámit s novými lidmi, kteří mají podobné zájmy jako vy. Zřejmě vás toto setkání velmi obohatí a přinese vám zajímavé informace. Merkur je do 18. dubna v parádním sextilu s Jupiterem a tuto přátelskou atmosféru si velmi užíváte. Navíc se zdokonalujete ve všem, co vás baví a získáváte díky tomu sebevědomí. Hlavně kolem 11. dubna získáte spoustu informací, o kterých nemáte vůbec páru. Problémy se mohou však vyskytnout v rodině, kde na vás někdo často a možná bezdůvodně útočí. Vy si to však určitě nenecháte líbit a pokusíte se dotyčnému vysvětlit, kde máte své hranice. Protistrana však rozhodně ví, že není dobré jít s vámi do křížku. Za každou poznámku ho totiž pěkně zpražíte a servítky si rozhodně neberete. Tento člen rodiny si následně uvědomí, že se nakonec všechno obrátí proti němu a upustí od toho.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Beran květen 2023

Kdo nemá vztah, může očekávat tento rok nový vztah. Kdo žije v neharmonickém svazku, měl by …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *