Horoskop Beran únor 2023

Novoluní otevírá novou životní cestu. Berani mohou začít realizovat své sny a cíle, které si předsevzali. Mohou očekávat zvýšené cestování, komunikaci, podepisování dokumentů a vyřizování na úřadech.  Planetka Ceres, která je stále ve vlastním znamení, dává Beranům zabrat. Čím větší výkon, tím více sklidí úrody. Horoskop Beran únor 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Energie, která vás zaplavovala na začátku letošního roku, bude pomalu ustupovat a největší vliv na vás bude mít postavení Měsíce a jeho fáze. Mezi novoluním a úplňkem dbejte více o své zdraví, nepřemáhejte se a příliš nezatěžujte trávicí soustavu. Horoskop Beran únor 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

V únoru se také zesílí vaše schopnost porozumět a naslouchat ostatním. Na druhou stranu vás tyto schopnosti mohou přivést na myšlenky o směru, kterým se v životě ubíráte. Horoskop Beran únor 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Je únor, takže Berani, přiznejme si to na rovinu, Ježíšek Vám opravdu nic nenadělí do punčochy, ani nebude krabička s mašlí. Beran se bude muset hodně otáčet, aby v únoru 2023 uspěl a v klidu zaplatil všechny složenky.

Měsíční horoskop Beran únor 2023

Horoskop také Beranům připomíná, že kolem Vás jsou jen lidé. A jako všichni smrtelníci, občas zalžou.

Kariéra

Přestože plachost pro vás není obvyklá, budete si v této době užívat čas o samotě. S nástupem února se věci dají do pohybu.

Rodina

Na své okolí bude Beran působit velice empaticky – díky tomu si k němu přijde nejeden člověk pro radu. Dejte si však pozor na změny nálad, přebytečná energie by se měla investovat rovnovážně.

Práce

Je únor, takže Berani, přiznejme si to na rovinu, Ježíšek Vám opravdu nic nenadělí do punčochy, ani nebude krabička s mašlí. Beran se bude muset hodně otáčet, aby v únoru 2023 uspěl a v klidu zaplatil všechny složenky. Je únor, takže Berani, přiznejme si to na rovinu, Ježíšek Vám opravdu nic nenadělí do punčochy, ani nebude krabička s mašlí.

Vztahy

Tak jako tak, únor bude pro Berany měsícem velkého osobnostního růstu.Toto období bude poněkud chladnější, co se týče lásky a mileneckých vztahů.Velké city však budete chovat k přátelům.Energie, která vás zaplavovala na začátku letošního roku, bude pomalu ustupovat a největší vliv na vás bude mít postavení Měsíce a jeho fáze.

Peníze

Milí Berani, první část měsíce nebude příliš pozitivní. Cítíte se spíše negativně, všechno vás rozhodí a berete si to moc osobně. Ve vztazích si rovněž nebudete připadat milováni. V zaměstnání nebudete stíhat své povinnosti, nápady budou chybět a s nadřízeným se neshodnete. Dokonce budete zvažovat odchod. Vydržte s nějakými závěry do konce května. Potom by se totiž mělo všechno obracet k lepšímu. Láska a přátelství Nechcete se seznamovat, ve vašem momentálním psychickém stavu není pro lásku žádné místo. Bojíte se, že se opět zklamete. Ale už brzy nastane zvrat a vy se beznadějně zamilujete. A bude to vzájemné. Peníze a práce S nadřízeným máte problémy, dokonce vám může vyhrožovat sankcemi, jako je snížení platu. Raději se s ním nedohadujte, nepřineslo by vám to žádný užitek. Když přiznáte chybu, spíše na tom vyděláte.

Astrologova rada

Milí Berani, necítíte se ve své kůži a rozhodí vás kdejaká maličkost, což může trápit i vaše blízké okolí. Mars je po celý měsíc v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením a vaše nálada není moc pozitivní. Nemusíte mít však obavy, že vás tyto stavy neopustí. Odlehčení vám od 4. května přináší Merkur, který je v sextilu s vaším znamením. Promítne se také do pracovní oblasti, kde získáte větší nadhled a s přehledem se poperete s veškerými povinnostmi. Ačkoliv je na vás nadřízený nabroušený, vy si to nenecháte nikým překazit. Také v milostných vztazích se od 9. května rozpustí mračna a vy vycítíte šanci na dobrou známost. S novým objevem jste konečně docela spokojení a určitě se chcete více poznat. Avšak co se týče financí, počátkem tohoto měsíce nemáte moc velké štěstí. Uvidíte však, že se to nakonec zlepší a zvláště kolem 15. května máte naopak parádní příležitost něco získat!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Beran říjen 2022

Pokud je potřeba podepsat smlouvy nebo úřední dokumenty, je nutné si vše přečíst do detailů. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *