Horoskop Beran říjen 2022

Pokud je potřeba podepsat smlouvy nebo úřední dokumenty, je nutné si vše přečíst do detailů. Můžeme očekávat neočekávanou zprávu, která nás překvapí a bude v tématu peněz a majetku. Mars spouští značné aktivity v místech, kde žijí. Berani vylepšují své pracovní zázemí či bydlení. Horoskop Beran říjen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Říjen bude pro berany měsíc lásky. Hvězdy vám budou přát, a proto je ideální doba vztahy posouvat. Horoskop Beran říjen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Díky působení Merkuru pro vás bude jednoduché do hloubky vztahy analyzovat a přemýšlet, co od života vlastně chcete. Ve vztazích byste neměli zaspat na vavřínech, ale reálně konat. Horoskop Beran říjen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Berani, podle říjnového horoskopu byste měli dělat tlumočníka mezi znesvářenými stranami. Beran, jindy autor konfliktů, se stane hromosvodem, který územní lecjakou rozepři.

Měsíční horoskop Beran říjen 2022

Váš humor bude suchý, ale úderný jako bič. Rozveselí i depresivní povahy.

Kariéra

Udělejte radost partnerovi nějakým překvapením. Pokud nejste se situací spokojeni, často budete mít tendence prosazovat své názory silou, což by mohlo mít dokonce opačný efekt.

Rodina

Pokud si Beran v září dopřál zasloužený odpočinek, jistě pochopil, že se nic nemá přehánět a zpomalené životní tempo bude uplatňovat i nadále. Říjen je ideální na procházky v přírodě, uměleckou tvorbu či jiné uklidňující aktivity.

Práce

Berani, podle říjnového horoskopu byste měli dělat tlumočníka mezi znesvářenými stranami. Beran, jindy autor konfliktů, se stane hromosvodem, který územní lecjakou rozepři. Berani, podle říjnového horoskopu byste měli dělat tlumočníka mezi znesvářenými stranami.

Vztahy

Jen tak naberete potřebné síly a inspiraci.Není třeba se nikam hnát.Uvidíte, že ke konci měsíce pocítíte takový nával mentální energie, že uznáte, že ten útlum za to stál.Říjen bude pro berany měsíc lásky.

Peníze

Lásky budete mít už od začátku měsíce hodně a budete si to i užívat. Dokonce se můžete s partnerem vrátit do minulosti, kdy jste byli hodně zamilovaní, nebo se vám vrátí nějaká láska z minulosti. A bude to někdo hodně dominantní. Pozor na konflikty na konci měsíce.

Astrologova rada

Trápí vás, že nestíháte to, co si dopředu naplánujete. Vždycky se totiž objeví nějaká komplikace, která vás doslova vyvede z míry. Nepropadejte panice, Berani! Již od 4. května se všem problémům dokážete postavit čelem a hravě je vyřešit. Merkur je v pěkném sextilu s vaším znamením a podpoří vaše myšlenkové pochody. Během těchto tranzitů se také můžete věnovat osobnímu rozvoji a sbírat nové informace. Zvláště kolem 13. května jste plně soustředěni a musíte přijít věcem na kloub. Určitě si také najdete díky novým zájmům přátele, kteří vám padnou do noty. Jste opravdu sehraní a zřejmě se začnete vídat i mimo vaše koníčky. Jistě je také příhodná doba udělat něco pro své tělo a duši! Můžete zkusit například domácí masku na pleť nebo si dát do koupele ozdravující olejíček. Uvidíte, že se následně začnete cítit naprosto fantasticky a zřejmě to zařadíte do své denní rutiny.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Beran květen 2023

Kdo nemá vztah, může očekávat tento rok nový vztah. Kdo žije v neharmonickém svazku, měl by …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *