Horoskop Beran prosinec 2022

Mars působí v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity. Berani mohou očekávat zvýšení touhy, mohou něco plodit, tvořit. Mars zde aktivuje oblast dětí, partnerů a tvorby. Pod jeho vlivem vznikne něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Horoskop Beran prosinec 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Prosinec mimo svátky přináší také spoustu stresu. Budete nervózní z vánočních nákupů, ale hlavně ze setkání s příbuznými, se kterými si nemáte co říct. Horoskop Beran prosinec 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Určitě byste se jim neměli vyhýbat, spíše naopak. Díky postavení Jupiteru budete schopni hravě přejít všechny nepříjemné narážky a na své okolí navíc udělat dojem.

V prosinci také dbejte o své zdraví a nepřehánějte to s alkoholem. Horoskop Beran prosinec 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Berani, pozor na prosincový rozpočet. Konec roku 2022 ve Vás může vzbudit nadšení a euforií.

Měsíční horoskop Beran prosinec 2022

Pocit, jako byste jeli po Las Vegas v kabrioletu. Ještě si tak odepnout bezpečnostní pásy, aby Vás neomezovaly .

Kariéra

Přestože ho budete snášet docela dobře, může dát průchod nevyřešeným záležitostem. To by mohlo pokazit svátky ne jenom vám, ale také vašim nejbližším.

Rodina

Beran bude hlavou tak trošku jinde, a proto počítejte i se sklony k přílišnému fantazírování. Není na tom však nic špatného, protože schopnost vizualizovat si budoucnost vám může velice prospět.

Práce

Berani, pozor na prosincový rozpočet. Konec roku 2022 ve Vás může vzbudit nadšení a euforií. Berani, pozor na prosincový rozpočet.

Vztahy

Prosinec a jeho energie vás utvrdí v tom, že jste mistři své reality.Pravidlo “navenek tak jako uvnitř” pro vás získá úplně nový význam a vy pochopíte, že manifestace opravdu funguje.Prosinec mimo svátky přináší také spoustu stresu.

Peníze

Do své práce budete v květnu doslova zamilovaní. Budete hýřit šarmem a radostí ze života. Energie se vám vlije do žil a nic pro vás nebude problém, protože na vše budete vědět odpověď a budete mít i dostatek sil. Koncem měsíce mohu přijít boje a zprávy od kolegů.

Astrologova rada

Milí Berani, necítíte se ve své kůži a rozhodí vás kdejaká maličkost, což může trápit i vaše blízké okolí. Mars je po celý měsíc v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením a vaše nálada není moc pozitivní. Nemusíte mít však obavy, že vás tyto stavy neopustí. Odlehčení vám od 4. května přináší Merkur, který je v sextilu s vaším znamením. Promítne se také do pracovní oblasti, kde získáte větší nadhled a s přehledem se poperete s veškerými povinnostmi. Ačkoliv je na vás nadřízený nabroušený, vy si to nenecháte nikým překazit. Také v milostných vztazích se od 9. května rozpustí mračna a vy vycítíte šanci na dobrou známost. S novým objevem jste konečně docela spokojení a určitě se chcete více poznat. Avšak co se týče financí, počátkem tohoto měsíce nemáte moc velké štěstí. Uvidíte však, že se to nakonec zlepší a zvláště kolem 15. května máte naopak parádní příležitost něco získat!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Beran květen 2023

Kdo nemá vztah, může očekávat tento rok nový vztah. Kdo žije v neharmonickém svazku, měl by …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *