Horoskop Beran listopad 2022

Kdo plánuje dovolenou v zahraničí, měl by mít jasno kolem úplňku. Při úplňku asistuje karmický uzel, který přinese osudovou zkoušku. Mars spouští značné aktivity v místech, kde žijí. Berani vylepšují své pracovní zázemí či bydlení. Horoskop Beran listopad 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V listopadu se berani zaměří na finance. Budete se snažit vymýšlet způsoby, jak dosáhnout vyšších příjmů a finanční rezervy. Horoskop Beran listopad 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Může se stát, že situaci podceníte a budete jednat zbrkle, proto se neváhejte poradit s někým, komu důvěřujete.

Podzim je také krizovým obdobím, co se týče zdraví. Organismus si pomalu zvyká na přechod mezi ročními obdobími a vy byste mu měli náležitě pomoct. Horoskop Beran listopad 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Listopad Beranům připomene, že hlavou zeď neprorazí. Jedenáctý měsíc je zároveň skvělý, pokud se chcete ucházet o novou práci nebo pokročit v partnerských námluvách.

Měsíční horoskop Beran listopad 2022

Horoskop Berany ubezpečuje, že Vaše iniciativa by však měla být počestná. Chraňte se lstí a nezákonných praktik.

Kariéra

Pečujte o sebe a příliš se nenamáhejte. Okolo půlky měsíce se u vás zvýší pravděpodobnost migrén a bolestí zubů.

Rodina

Inspirace z vás bude doslova sršet, a blízcí si toho rychle všimnou. Zrozencům tohoto zemského znamení v tomto měsíci začíná ideální doba na rozjezd nějakého vlastního projektu.

Práce

Listopad Beranům připomene, že hlavou zeď neprorazí. Jedenáctý měsíc je zároveň skvělý, pokud se chcete ucházet o novou práci nebo pokročit v partnerských námluvách. Listopad Beranům připomene, že hlavou zeď neprorazí.

Vztahy

Beran je velice ctižádostivý, a tak ho cesta za svým cílem bude neskutečně naplňovat.Pokud se v tomto období ocitnete uprostřed nějakého sporu, bude pro vás velmi těžké přiklonit se pouze k jedné ze stran.Vaše rozhodování je pomalejší, protože potřebujete vše pečlivě zvážit.V listopadu se berani zaměří na finance.

Peníze

Vždy si naplánujete nějakou činnost, ale rodina a její požadavky vám do toho zasáhnou, takže se musíte věnovat něčemu jinému. Jste z toho již nervózní a rozladění. Stanovte si svá pravidla a hranice.

Astrologova rada

Milí Berani, milostné vztahy se vám zpočátku jeví jako fajn zážitek. Venuše je až do 13. dubna ve vašem znamení a tvoří přející sextil s Marsem. Vyzařuje z vás silný sexappeal a s opačným pohlavím to umíte vážně báječně. Zřejmě vás však jistá osoba v tomto měsíci vytočí natolik, že s ní utnete veškerý kontakt. Nelíbí se vám její neupřímnost a také to, že vám vůbec nedůvěřuje. Co se týče pracovní sféry, i přes nepříjemné překážky máte šance na drobný úspěch. Merkur je do 18. dubna ve vašem znamení a tvoří harmonický sextil s Marsem – máte opravdu přínosné myšlenky! Od 23. dubna si však dávejte pozor na nepříznivé neshody v kolektivu, kde může dojít k urážkám. V tomto období je také lepší více odpočívat a nepřepínat své síly. Ačkoliv je Sluníčko do 18. dubna ve vašem znamení, nepřijímá hezké aspekty od Pluta. Cítíte se tedy spíše oslabení a bez energie.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Beran říjen 2022

Pokud je potřeba podepsat smlouvy nebo úřední dokumenty, je nutné si vše přečíst do detailů. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *