Horoskop Beran leden 2023

Novoluní otevírá 13. komnatu Beranům. Měli by si udělat pořádek ve svých citech. Toto silně emoční novoluní přináší rozhodování jak dál, zejména ve vztazích. Horoskop Beran leden 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Leden bude pro berany rušný měsíc. Mars tyto jedince ovládne a propůjčí jim svou nezkrotnou energii. Horoskop Beran leden 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Budete plní sil, takže novoroční předsevzetí pro vás budou hračka. Díky této planetě budete také silněji vnímat sexuální energii. Horoskop Beran leden 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Berani, v lednu budete vypadat jako leklá ryba. Závěr roku byl opravdu náročný.

Měsíční horoskop Beran leden 2023

Nemusíte být v Guinessově knize rekordů pro překonání pracovního tempa. Horoskop Beranům proto dopor a zábavu.

Kariéra

Pokud jste ale ve vážném vztahu, dávejte si pozor, aby právě to neobrátilo váš svět naruby. V pracovním životě můžete být až příliš egocentričtí a myslet jen na sebe.

Rodina

Leden bude pro toto zemské znamení představovat měsíc jistého útlumu ambicí. Avšak ze zaslouženého relaxu bude Beran výrazně benefitovat.

Práce

Berani, v lednu budete vypadat jako leklá ryba. Závěr roku byl opravdu náročný. Berani, v lednu budete vypadat jako leklá ryba.

Vztahy

Izolace od svého okolí mu pomůže dobít své baterky předtím, než se vydá vstříc další životní výzvě.To, že vám připadá, že je vaše energie na bodu mrazu, je v této fázi normální.Rozšiřujete si kapacitu pro nové podněty a informace a pokud přece jen chcete nějak investovat svou energii, zkuste čtení nebo mírné cvičení.Leden bude pro berany rušný měsíc.

Peníze

Začátkem měsíce můžete zažít odhalení nějakého tajemství. Pokud máte paralelní vztah, dejte si pozor na odhalení. Druhá možnost je, že vás někdo tajně miluje a vy se o té lásce dozvíte. Čeká vás rozhodování, ale vzápětí přichází jistota, a to jak pracovní, tak finanční. Koncem měsíce pozor na závislosti.

Astrologova rada

Milí Berani, milostné vztahy se vám zpočátku jeví jako fajn zážitek. Venuše je až do 13. dubna ve vašem znamení a tvoří přející sextil s Marsem. Vyzařuje z vás silný sexappeal a s opačným pohlavím to umíte vážně báječně. Zřejmě vás však jistá osoba v tomto měsíci vytočí natolik, že s ní utnete veškerý kontakt. Nelíbí se vám její neupřímnost a také to, že vám vůbec nedůvěřuje. Co se týče pracovní sféry, i přes nepříjemné překážky máte šance na drobný úspěch. Merkur je do 18. dubna ve vašem znamení a tvoří harmonický sextil s Marsem – máte opravdu přínosné myšlenky! Od 23. dubna si však dávejte pozor na nepříznivé neshody v kolektivu, kde může dojít k urážkám. V tomto období je také lepší více odpočívat a nepřepínat své síly. Ačkoliv je Sluníčko do 18. dubna ve vašem znamení, nepřijímá hezké aspekty od Pluta. Cítíte se tedy spíše oslabení a bez energie.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Beran červenec 2022

Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk ukončí a vnese jasno na téma úřední záležitosti. Škola, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *