Horoskop Beran květen 2023

Kdo nemá vztah, může očekávat tento rok nový vztah. Kdo žije v neharmonickém svazku, měl by přemýšlet o ukončení vztahu. Přichází revoluce a očistné programy duše, které budou založeny na hodnotách. Úplněk ve Vahách nastane 28/07/2022 . Horoskop Beran květen 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

S příchodem tohoto měsíce bude energie beranů i nadále nabírat na síle. Díky krásnému počasí vás může přepadnout pracovní demotivace a budete se chtít soustředit na volný čas. Horoskop Beran květen 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Nesnažte se proti tomu bojovat. Spokojení budete jedině tehdy, pokud si vyhovíte. Horoskop Beran květen 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Berani, květen je skvělou příležitostí vytáhnout pluh a vydat se na pole. To je samozřejmě jen žert, horoskop pro pátý měsíc roku 2023 jednoduše doporučuje zasít, aby bylo co sklízet.

Měsíční horoskop Beran květen 2023

Květen je skvělou příležitostí abyste zvítězili, nebo vyhráli pro Vás důležitý zápas, případně se vrátili k již dlouho odkládané práci či povinnosti. Hvězdy praví, že se možná seznámíte se zajímavým cizincem nebo cizinkou.

Kariéra

Pokud přesto chcete zapracovat na kariéře, zkuste oslovit kolegu, který bude něco podnikat s vámi.Květen je také měsícem lásky. Pokud máte partnera, budete s ním trávit čas intenzivněji.

Rodina

Jestliže konzervativní Beran doposud neholdoval novým zážitkům, květen by to mohl změnit. V tomto měsíci by v sobě totiž mohl objevit skrytou touhu po nepoznaném.

Práce

Berani, květen je skvělou příležitostí vytáhnout pluh a vydat se na pole. To je samozřejmě jen žert, horoskop pro pátý měsíc roku 2023 jednoduše doporučuje zasít, aby bylo co sklízet. Berani, květen je skvělou příležitostí vytáhnout pluh a vydat se na pole.

Vztahy

Vesmír vám do života začne nadělovat atypické situace a možnosti, které by ve vás mohly probudit strach.Avšak pokud své obavy překonáte, můžete si být téměř jisti, že nebudete litovat.Ať už půjde o cestování, nové kariérní možnosti nebo třeba vztahy.S příchodem tohoto měsíce bude energie beranů i nadále nabírat na síle.

Peníze

Do své práce budete v květnu doslova zamilovaní. Budete hýřit šarmem a radostí ze života. Energie se vám vlije do žil a nic pro vás nebude problém, protože na vše budete vědět odpověď a budete mít i dostatek sil. Koncem měsíce mohu přijít boje a zprávy od kolegů.

Astrologova rada

Zažíváte celkem velký stres a také tlak v pracovní oblasti, kde je na vás příliš mnoho povinností. I přesto všechno si ale dokážete vybojovat alespoň malý úspěch! Merkur je do 18. dubna ve vašem znamení a tvoří příjemný sextil s Marsem. Napadá vás mnoho praktických myšlenek, které se líbí i vašemu nadřízenému. Avšak pozor na jisté změny v kolektivu. Vyskytují se zde nepříznivé konflikty, které však máte šanci zvládnout s nadhledem a nenecháte se zastrašit. Jste silné znamení a víte moc dobře, co si k vám mohou kolegové dovolit. Od 23. dubna si však dávejte pozor na agresivní poznámky. Můžete si totiž pěkně zavařit a navíc si také uděláte problémy u nadřízeného. Určitě se tedy nepokoušejte o nějaké silové argumenty, protože se vám to ihned vymstí. Šéf vám toto rozhodně netoleruje a při momentálním postavení planet na to můžete vskutku doplatit!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Beran červenec 2022

Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk ukončí a vnese jasno na téma úřední záležitosti. Škola, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *