Horoskop Beran duben 2023

Novoluní otevře dveře ke komunikaci, úřadům a vyřizování, zařizování. Berani mohou řešit automobil, nebo dopravní prostředek. Podepisovat smlouvy, dohody a úřední dokumenty. Studenti budou mít dobré podmínky ke zkouškám. Horoskop Beran duben 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V dubnu se berani budou cítit jako znovuzrození. Jaro vám dodá spoustu duševní síly. Horoskop Beran duben 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Budete se snažit co nejrychleji dosáhnout pokroku jak v osobním, tak v kariérním životě. Tomu zásadně přispěje Merkur, díky kterému si dokážete jasně stanovit cíle a způsob, jak jich dosáhnout. Horoskop Beran duben 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Být sám sebou, být s rodinou, být s přáteli, být ve svém rodném městě nebo vlasti: vypadá to vše jako omšelé fráze, ale dubnový horoskop naviguje Berani právě tímto směrem. Čtvrtý měsíc roku 2023 Vás čeká duševní expanze a myšlenkový rozlet.

Měsíční horoskop Beran duben 2023

Čerstvý horský vzduch udělá Beranům velmi dobře. Pokud je pro Vás vidina hor příliš vzdálená a cestování vzácné, pak se spolehněte alespoň na blízkou přírodu a výlety.

Kariéra

Je ideální doba k návštěvě kurzů, nebo na důležité schůzky a pohovory. Jaro může ale také přinést různá nachlazení a nemoci dýchací soustavy.

Rodina

Přecházení nemocí by vás mohlo v budoucnu zpomalit. Duben bude pro Berany hlavně romantickým obdobím.

Práce

Být sám sebou, být s rodinou, být s přáteli, být ve svém rodném městě nebo vlasti: vypadá to vše jako omšelé fráze, ale dubnový horoskop naviguje Berani právě tímto směrem. Čtvrtý měsíc roku 2023 Vás čeká duševní expanze a myšlenkový rozlet. Být sám sebou, být s rodinou, být s přáteli, být ve svém rodném městě nebo vlasti: vypadá to vše jako omšelé fráze, ale dubnový horoskop naviguje Berani právě tímto směrem.

Vztahy

Zrozenci tohoto znamení začnou intenzivně přemýšlet nad svými vztahy.Možná právě v tomto měsíci Beran najde svou pravou lásku.Komunikace bude přímočará, jasná a upřímná.V dubnu se berani budou cítit jako znovuzrození.

Peníze

Vždy si naplánujete nějakou činnost, ale rodina a její požadavky vám do toho zasáhnou, takže se musíte věnovat něčemu jinému. Jste z toho již nervózní a rozladění. Stanovte si svá pravidla a hranice.

Astrologova rada

Již počátkem tohoto měsíce nemáte náladu setkávat se s novými idoly. Zdá se, že máte seznamování už tak akorát dost a nikdy to nekončí dle vašich představ. S největší pravděpodobností tedy další rande odmítáte a nechcete se zbytečně rozčilovat. Máte pocit, že vás provází jen a jen smůla. Avšak od 9. května si na vás posvítí Venuše, která je v blahodárném sextilu s vaším znamením. Uvidíte, že se nakonec rozhodnete dát jisté osobě šanci a zřejmě toho vůbec nebudete litovat! Ač tomu sami nemůžete uvěřit, zejména kolem 13. května mezi vámi přeskočí jiskra a zaručeně zatoužíte po dalším setkání. Vaše nová známost vás oslní především tím, že s ní můžete otevřeně komunikovat o všem možném. Navíc má spoustu vědomostí a obohatí vás o nové informace, ze kterých jste opravdu nadšení. Možná také zjistíte, že máte mnoho společných přátel a tak se nebráníte ani společným akcím.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Beran červenec 2022

Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk ukončí a vnese jasno na téma úřední záležitosti. Škola, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *