Horoskop Beran červenec 2022

Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk ukončí a vnese jasno na téma úřední záležitosti. Škola, kurzy a školení. Mohou řešit auto či jiný dopravní prostředek, úřední doklady, autoškolu nebo pokutu. Horoskop Beran červenec 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Červenec je pro berany ideální doba pro sbližování se se svým okolím především díky Venuši v pozici lva, která vám dodá na sebevědomí. Nebojte se oslovit někoho, koho jste právě potkali. Horoskop Beran červenec 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Přece by to mohl být váš budoucí partner. I když se z toho ale nevyklube láska na celý život, určitě získáte alespoň zajímavou zkušenost. Horoskop Beran červenec 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Berani. Chtě, nechtě, budete muset začít přemýšlet o dělení.

Měsíční horoskop Beran červenec 2022

Horoskop na červenec 2022 předjímá čas, kdy lidé narození ve znamení Berana budou nuceni něco obětovat tak, aby jim část zůstala nebo ještě lépe, aby něco nového získali. Znáte to z pohádky, jak pocestný obdaruje kouzelného dědečka půlkou posledního chleba .

Kariéra

V tomto období budete také v nejlepší fyzické kondici za celý rok, proto neváhejte využít každý volný moment ke sportu nebo jiné aktivitě, jako například zahradničení, nebo túry po přírodě. Červenec ale bude pro Berana jedním z nejpozitivnějších měsíců v roce.

Rodina

Červencová energie bude také přát fyzické aktivitě. Bude to ideální doba na to, abyste začali s nějakým sportem či koníčkem, který zahrnuje pohyb.

Práce

Berani. Chtě, nechtě, budete muset začít přemýšlet o dělení. Berani.

Vztahy

Zkuste třeba aktivity, jako je běh či plavání.Beran bude mít takové zásoby energie, že je jen těžko vybije.Může se stát, že v tomto období budete emocionálnější než obvykle.Červenec je pro berany ideální doba pro sbližování se se svým okolím především díky Venuši v pozici lva, která vám dodá na sebevědomí.

Peníze

Úřady vám vrátí nějaké peníze z minulosti a vy budete mít dostatek financí na delší čas.

Astrologova rada

Zpočátku si nevedete ve finanční sféře úplně špatně a dá se říct, že můžete čekat i jistý přísun. Je dokonce pravděpodobné, že mnozí můžete vyhrát třeba i na stírací los! Venuše je do 13. dubna v úžasném sextilu s Jupiterem a jejich kombinace vám usnadní i mnohé komplikace. Ty se totiž mohou tento měsíc vyskytnout, ale vy moc dobře víte, jak s tím naložit. Pozor si dávejte od 23. dubna, jelikož vás potkají ztráty a neuvážené investice. Vysoké výdaje nejsou momentálně moc dobrým nápadem a zaručeně se vám neoplatí. Na bankovním kontu vám peníze rychle ubývají a jste z toho nepříjemně zaskočeni. Zjistíte totiž, že se musíte vskutku hodně uskromnit a obracíte každou korunu. Nyní není ani vhodná doba pro vyřizování půjček nebo uzavírání vážných obchodů. Důležitá rozhodnutí přesuňte na vhodnější dobu.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Beran říjen 2022

Pokud je potřeba podepsat smlouvy nebo úřední dokumenty, je nutné si vše přečíst do detailů. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *