Horoskop Beran 2023

Beranův horoskop 2023 se bude točit hlavně kolem hmotného zabezpečení. Ze začátku roku upadnou do jistého útlumu, budou však intenzivně přemýšlet nad dalšími kroky, které ve své kariéře podniknou. Tato fáze roku bude tak trochu připomínat zakuklení housenky – v dalších měsících totiž z kukly vyletí krásný motýl, který bude jasně vědět, jakým směrem se jeho kariérní život rozběhne. Horoskop Beran 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Milovat

Rok započne postavením Venuše v Kozorohu, což bude trvat až do března. Během tohoto období pro vás bude mnohem snažší komunikovat se svým partnerem. Pokud jste nezadaní, je zde velká pravděpodobnost, že se v této době s někým seznámíte. Pokuď jste tedy ve vážném vztahu, může se stát, že vám vyvstanou problémy z důvodu nedostatečné komunikace nebo vášnivé náklonnosti k jiným lidem. Pokud se tak stane, bude to spíše v první polovině roku, kdy se Mars nachází ve Vahách. Tato kombinace vzbuzuje vášeň a více než obvykle vede ke sporům a hádkám. Pokud tedy nedokážete mluvit o vašich problémech a hledat kompromisy, může se stát, že váš vztah dojde ke svému konci.  Ať už tedy jste nebo nejste v romantickém vztahu, díky Jupiteru ve Lvu pocítíte velký nárust vášně, což bude trvat od poloviny července až do konce roku. To vás povede do romantického naladění a pokud jste nezadaní, může vám to pomoci začít nový milostný vztah. Pokud již partnera máte, potom si díky těmto zesíleným prožitkům můžete váš vztah vylepšit. Dejte si však pozor na všechna pokušení, protože takový nadbytek vášně někdy může vést až k nevěře. Horoskop Beran 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Zdraví

Předpověď pro rok 2023 nabádá k většímu sebepozorování. Především byste se měli zaměřit na své psychické zdraví a zvážit jeho upevnění meditací nebo jógou. Může vám to pomoci se snížením hladiny stresu, což se pozitivně odrazí také na ostatních aspektech vašeho zdraví. Horoskop Beran 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Kariéra

Stejně tak jako Venuše v Kozorohu přeje vztahům a lásce, také ovlivňuje vaši komunikaci v práci. Díky tomu pro vás bude mnohem snažší pracovat na projektech, na kterých se podílí více lidí. Podle předpovědi pro tento rok budete lépe vycházet se svými nadřízenými a to především v prvních měsících. Pokud je v plánu vaše povýšeni nebo máte dostat přidáno, stane se tak s největší pravděpodobností v lednu nebo v únoru. V průběhu postavení Merkuru ve Vahách, ke kterému dojde od začátku roku do července, budete v práci velmi zaneprázdnění. To také povede k mnohem větší produktivitě. Tyto dvě skutečnosti se budou vzájemně vyrovnávat, avšak pokud si nedopřejete dostatek odpočinku, budete se cítit poměrně vystresovaní.

Roční horoskop Beran 2023

V novém roce si dejte pozor na muže z minulosti, který se opět objeví ve vašem životě, aniž byste si to někdy dokázali představit. Tento muž vám může zkomplikovat život.

Rodina

Rok může začít spory v rodině, ale brzy se vše srovná. Velká část soudržnosti je ve vašich rukou. V milostném životě vás na počátku rukou dožene minulost, ale v létě se už budete hřát ve světle pevného vztahu.

Práce

Na začátku roku budete hodně pracovat. Budete mít před sebou nedodělané projekty a nové možnosti a to vás bude úplně pohlcovat. Práce vás bude bavit a úplně zapomenete na čas. Pozor si dejte na konflikty a hádky. Na jaře vás v práci čeká posun, možná povýšení nebo zlepšení pozice. Přes léto a na podzim budete muset překonávat překážky, které jsou však zdolatelné, takže se ničeho nemusíte bát. Vše dopadne skvěle a vy budete mít naději na hezkou práci. Koncem roku navážete na něco z minulosti, co jste dělali rádi a s láskou.

Vztahy

Pro Berany bude v roce 2023 láska hotovým šanonem. Ano, slyšíte správně. Váš milostný život začne připomínat možná i pěkně uspořádaný, ale také bohatý, katalog cestování kanceláře. Tedy pestrou sbírku destinací i pomyslných cen za každý pobyt mimo domov. Můžete zvolit odvážnější dobrodružství, nebo ušetřit energii a zůstat jaksi „v milostné rodné krajině“. Každopádně, horoskop Beranovi našeptává, že má z čeho vybírat. Rok 2023 se stane v otázkách lásky navýsost zábavným a rozšafným. Tedy, jen do všech těch „turistických“ a „výletních“ či „rekreačních“ srdečních pohnutí nesmíte plést majetky a jiné finanční závazky.

Peníze

Práce bude letos spojena s učením. Získáte mnoho nového. Beran si užije spíše kolektiv, než samostatné pracovní nasazení. Horoskop předjímá i jazyk ostrý jako břitva. Ten Vám může být k užitku, pokud hodláte prodat to nejlepší z Vás nebo Vaší firmy. O něco hůře bude, když se s tímto holičským nástrojem, pardon – jazykem, pustíte v roce 2023 do kritiky. Mimo vousů pak nezůstanou na svém místě třeba ani uši nebo dokonce hlava nebožáka, do nějž jste se tak kriticky opřeli. Horoskop Beranům radí: inspirujte se v práci vůní růže, trny berte jen jako nutné zlo.

Finance

Kariéra a finance budou vizitkou beraního úspěchu. V profesní oblasti přijdou nové výzvy, můžete si je otestovat a vybrat si, co vás nejvíc baví. Budete jiskřit nápady a s penězi nebudou problémy.

Astrologova rada

Milí Berani, rok 2023 vám přináší chuť přivést vaše ideály do praxe, ale nezapomínejte, že tak jako na všem, budete na tom samozřejmě muset i trochu zapracovat. Občas budou události trochu pomalejší, než byste si představovali, a ne vždy půjde všechno přímo hladce, ale v zásadě je to rok posunu kupředu, kdy můžete směle rozvinout své plány. Jste odhodlaní a máte ambice, které se nejspíš naplno projevily ještě v závěru roku 2023. Na vaší další cestě kupředu se však budete muset popasovat se zcela praktickými a prozaickými otázkami nejrůznějšího ražení. Občas vám budou chybět finance – nikoliv k životu, ale k investování do vašich velkých plánů – a budete muset zapojit svoji fantazii, jak je nejlépe sehnat. Jindy se zas mezi vás a vaše plány postaví vztahy a něco z vašich záměrů se nebude pozdávat vašemu miláčkovi nebo rodině. To všechno však jsou jen zkoušky vašeho odhodlání! Jako Berani jste energičtí, ale často netrpěliví, a vaše odhodlání vám nevydrží věčně. Právě tuto schopnost potřebujete v tomto roce rozvíjet, pokud to máte někam dotáhnout. Je potřeba rozložit si své síly a nevyplýtvat je najednou, ale postupovat v promyšlených krocích. Zkrátka trošku plánovat, myslet napřed, jednat strategicky.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Beran červen 2022

Venuše se pohybuje do poloviny dubna Beranem, doporučuji využít příznivého vlivu planety lásky, krásy a …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *